MerkezBelen’de bazı toplu taşıma hatları güncellendi

Belen’de bazı toplu taşıma hatları güncellendi

Belen’de bazı toplu taşıma hatları güncellendi

Belen’de bazı toplu taşıma hatları güncellendi

HATAY,(DHA)- HATAY Büyükşehir Belediyesi (HBB), Belen ilçesinde bazı toplu taşıma hatlarının güzergah ve saatlerinin güncellendiğini açıkladı.
HBB, vatandaşların toplu taşımada herhangi bir sıkıntı yaşamaması ve nitelikli hizmet alması için yaptığı çalışmaları sürdürüyor. Bu konuda vatandaşlardan gelen talep ve önerilere de kulak veren HBB Ulaşım Daire Başkanlığı yetkilileri, Belen’de hizmet veren hatların güzergah ve saatlerinde güncelleme yaptı.
HBB yetkilileri, Belen Abdülhamid Han Ortaokulu’nda okuyan öğrencilerin okul giriş ve çıkış saatlerinde sıkıntı yaşamaması için B102 numaralı hattın sefer saatlerini güncelledi. Yapılan güncelleme ile birlikte B102 numaralı hat, 08.00, 12.30, 13.00 ve 15.00 saatlerinde öğrenciler için okulun önünden geçecek.
HBB yetkilileri ayrıca Sarımazı Mahallesi’ndeki 21 ve 22’nci sokaklarda oturan vatandaşlar için bölgede hizmet veren B103 numaralı hattın güzergahında değişiklik yaptı. Vatandaşların mevcut hattı kullanmak için E-91 kara yoluna çıkmak zorunda olmalarına alternatif üreten HBB yetkilileri, hattı en uygun şekilde uzatarak mahalle sakinlerinin sorununu çözüme kavuşturdu.

FOTOĞRAFLI

SIRADAKİ HABER