Beşiktaş Vodafone Park’ın iskan belgesi verildi

Vodafone Park’ın iskan belgesi verildi

Vodafone Park’ın iskan belgesi verildi

Vodafone Park’ın iskan belgesi verildi

İSTANBUL, (DHA) – Beşiktaş’ın 10 Nisan 2016 ‘da protokol açılışı gerçekleştirilen akıllı stadyumu Vodafone Park’ın iskan sorunu çözüldü. Beşiktaş Belediyesi’nde yapılan törende Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Vodafone Park’ın iskan belgesini BJK Başkanı Ahmet Nur Çebi’ye takdim etti.
Konuya ilişkin açıklama yapan Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat; “Bugün şampiyon Beşiktaşımız için tarihi bir gün. İnönü Stadı’nın mirasını devralan Vodafone Park’ın iskan sorununu çözdük. Başkan Ahmet Nur Çebi ve yönetimine stadın iskan belgesini takdim ettik. Şampiyonluk gecesi fotoğrafı paylaşım rekoru kıran Onur Gula ve emektarımız Uğur Danış da bu değerli anda bizimleydi. Bir Beşiktaşlı olarak ve Beşiktaş Belediye Başkanı olarak bu tarihi süreci olumlu bir biçimde sona erdirdiğimiz için büyük bir onur ve mutluluk duyuyorum. Beşiktaşımıza, kendi stadında sonsuz başarılar diliyorum. İnanıyorum ki Beşiktaşımız içeride ve dışarıda nice başarıya ve şampiyonluğa koşacaktır. Hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Vodafone Park’ın iskan belgesini aldıktan sonra açıklama yapan BJK Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’a teşekkür etti. 2012-13 sezonunun 33'üncü haftasındaki Gençlerbirliği maçıyla İnönü Stadı’na veda eden Beşiktaş'ın bin 65 gün süren stadyum hasreti 10 Nisan 2016'da protokol açılışı gerçekleştirilen Vodafone Park’la sona ermişti.

SIRADAKİ HABER