Yerin Kulağı Var

Pazar Postası ekibinin hazırladığı 'Yerin kulağı var' köşesi bu hafta da magazin bombaları ile dolu...

10 Aralık 2017, Pazar 11:04
A A
İLİŞKİ BİTMİŞ SEVGİLİ GİTMİŞ

İLİŞKİ BİTMİŞ SEVGİLİ GİTMİŞ

Manken Ebru Şallı’nın evli işadamı Uğur Akkuş ile gizli aşk yaşadığı bu yaz gündeme bomba gibi düşmüştü. Gonca Akkuş da eşi ile ilgili yaptığı açıklamalarla magazin basınının gündemine oturmuştu. Uğur Akkuş sevgilisi Ebru Şallı’dan 15 gün önce ayrılmış ve ortadan kaybolmuş.

İKİNCİ EVLATLIĞI 'ÇİLLİ'

İKİNCİ EVLATLIĞI 'ÇİLLİ'

Beşiktaşlı Caner Erkin’in oyuncu eşi Şükran Ovalı, geçen yıl sokak hayvanları barınağından bir köpek sahiplenmiş, adını da Mila koymuştu. Güzel oyuncu geçen hafta yine örnek bir davranışta bulundu ve barınaktan bir köpek daha sahiplendi.

Yer yer kızıl tüyleri olan hayvana Çilli adını verdi.

ARMUT DİBİNE DÜŞTÜ

ARMUT DİBİNE DÜŞTÜ

10 yıllık evliliklerini 2012’de noktalayan Sema Şimşek ile Burak Hakkı’nın oğlu Rüzgar da annesi ve babası gibi oyuncu oluyor. Yakışıklılığıyla dikkat çeken Rüzgar’a bir çok diziden teklif geliyormuş. Israrlı tekliflere dayanamayan anne-baba, oğullarının önümüzdeki aylarda çekimlerine başlanacak dizide oynamasına izin vermiş.

'MİLYONER ADALARI'NDAN VİLLA ALACAK

'MİLYONER ADALARI'NDAN VİLLA ALACAK

Hitay Holding’in patronu, koleksiyoner Emin Hitay, eşi Çiğdem Hanım ile dünyanın en önemli sanat fuarı Art Basel’i takip etmek için geçen pazar Miami’ye gitti. Bir taşla iki kuş vurmak isteyen Emin Bey de Miami’de ev alma modasına uymuş. Şehrin en popüler adaları Fisher, Star ve Key Biscayne’den müstakil evler bakıyormuş. Emin Hitay, 2006’da Bebek’teki Sadıkoğlu Ailesi’ne ait yalıyı 20 milyon dolara satın almıştı.

BU AYRILIK BJK'YE YARADI

BU AYRILIK BJK'YE YARADI

Beşiktaşlı Oğuzhan Özyakup ile oyuncu Demet Özdemir, Haziran’da Bodrum’da tekne tatili yaparken ilk kez objektiflere yakalanmışlardı. Aşıklar Ağustos’ta ayrılıp Eylül’de yeniden barıştılar. Kasım ayı başında bir kez daha ayrıldılar. Bu sezon gerçek performansını bir türlü sahaya yansıtamayan Beşiktaş’ın kaptanı son bir ayda harikalar yaratmaya başladı. Oğuzhan Özyakup, “Ağabeyim” dediği bir yöneticiye, “Bu ilişki beni yıprattı. Ayrılınca kendimi buldum. Sezon bitene kadar yeni bir ilişki yok” diye söz vermiş.

ÜNLÜ AKTÖR İSTANBUL’DA

ÜNLÜ AKTÖR İSTANBUL’DA

‘Holby City’, ‘The Job Lot’, ‘Crossing Lines’, ‘Game of Thrones’ dizilerinin İtalyan oyuncusu Christian Vit, perşembe akşamı Çırağan Sarayı’nda düzenlenen bir etkinliğe katılmak için İstanbul’a geldi. Türk hayranlarıyla bol bol fotoğraf çektiren ünlü oyuncuya, davette sosyetik güzel Merve Berker eşlik etti.

Christian Vit ‘Game of Thrones’da oynadı.

GÜLŞEN'İN YARGICI İMAJI

GÜLŞEN'İN YARGICI İMAJI

Popçu Gülşen yeni imaj arayışına girdi. Yaz sonu saçlarını siyaha boyattı. Geçen hafta da küt kestirdi. ‘Siyahların modacısı’ olarak bilinen Neslihan Yargıcı’nın 30 yıldır çıkarmadığı Fransız ressam beresini ve siyah gözlükleri takıp yeni imajına kavuştu. Neslihan Yargıcı, Sezen Aksu ve Bendeniz’i 30 yıl önce bu imajla lanse etmişti.

ADEN ÇİZGİ FİLM OLDU

ADEN ÇİZGİ FİLM OLDU

Popçu Burak Kut ile Dr. Cansen Yeni’nin kızları Aden iki yıl önce çizgi film yapımcısı Varol Yaşaroğlu’nun ‘Kral Şakir’ filminde bir kahramanı seslendirmişti. Varol Yaşaroğlu, son derece hareketli ve çok bilmiş bir çocuk olan Aden’den esinlenip yeni bir çizgi film kahramanı yaratmış. O kahramanı da Aden Kut seslendirecekmiş.

Sıradaki haber yükleniyor...