Yerin kulağı var! (Murat Başoğlu ile Hande Bermek'i arkadaşları veto etmiş)

Cumartesi Postası ekibinin hazırladığı 'Yerin kulağı var' köşesi yine dop dolu... İşte en güncel magazin haberleri

30 Aralık 2017, Cumartesi 11:36 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçen yaz Bodrum’da öz yeğeni Burcu Başoğlu Kabadayı ile teknede öpüşürken yakalanan Murat Başoğlu’nu, eşi Hande Bermek 11 Eylül’de boşamıştı. Aynı evde yaşamaya devam eden çifti yılbaşı kutlamasına hiçbir arkadaşı davet etmemiş. Yurtdışına çıkma yasağı olan Murat Başoğlu, yeni yıla boşandığı eşi Hande Bermek ile Bodrum Gündoğan’daki evlerinde baş başa girecekmiş.

ADALE YAPAYIM DERKEN...

ADALE YAPAYIM DERKEN...

’Paramparça’ dizisindeki Hazal karakteriyle ünlenen Alina Boz, adaleli, kaslı hanımlar kervanına katılmak için iki ay önce spora başlamış. Bir an önce sonuç almak için kendine fazla yüklenmiş. Ağırlık kaldırırken kolundaki lif kopmuş, sakatlanmış.

KIYAFETLERİ HAYIR İÇİN SATMA MODASI

KIYAFETLERİ HAYIR İÇİN SATMA MODASI

İşadamı İzzet Özilhan ile evlendikten sonra oyunculuğu bırakan ve moda tasarımcısı olan Yasemin Özilhan, eşinin gardırobunda giymediği ne kadar kıyafet varsa internet üzerinden satmış. Elde ettiği parayı da Kimsesiz Çocuklar Vakfı’na bağışlamış. Pınar Sabancı, Katia Hakko, Melda Kosif, Sanem ve Selin Tezman, Hande Yıldırım Gamgam, Serra Türker de kullanmadıkları giysileri internet üzerinden satıp, gelirini bir hayır kurumuna bağışlamışlardı.

145 BİN LİRALIK HEDİYE

145 BİN LİRALIK HEDİYE

Ahmet Kural, 17 Haziran’da 36’ncı yaşını kutlayan sevgilisi Sıla’ya 80 bin lira değerinde, maskülen çizgilere sahip Panerai Luminor saat hediye etmişti. Çünkü sevgilisinin gösterişli, pırlantalı saatleri sevmediğini biliyordu. Yılbaşı hediyesini de ünlü bir markanın erkek saatlerinden seçmiş. Ve 145 bin lira ödemiş.

SOSYETİK GELİN ARTİST OLDU

SOSYETİK GELİN ARTİST OLDU

Armatör Kahraman Sadıkoğlu’nun oğlu Kemal, 10 Temmuz 2013’te Stilsos’un kurucusu Reyhan Baylan ile evlenmişti. Artistliğe merak saran Reyhan Hanım, bir süredir Ayla Algan’ın oyunculuk okuluna devam ediyordu. Mezun olan sosyetik güzel, iki hafta önce ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizisinde oynamaya başladı.

YILBAŞINDA EVDE PARTİ

YILBAŞINDA EVDE PARTİ

Güvenlik nedeniyle bu sene Taksim, Bakırköy, Beşiktaş meydanlarında yılbaşı kutlamaları yasaklandı. Birçok ünlü kulüp de o gece kapatma kararı aldı. Sosyetenin büyük bölümü zaten yeni yılı yurtdışında karşılıyor. İstanbul’da kalanlar ise ev partilerinde bir araya gelecek. Enis Çiftçi, yılbaşı gecesi Nişantaşı’ndaki evinde parti veriyor.

80 kişilik davetli grubu arasında, Esra-Raif Dinçkök, Mustafa Sandal, Cem Centaş, Alp, Nur ve Sezai Taşkent kardeşler, Can Akçay, İzer Lodrik, Melis- Ali Gürsoy var.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burak Akkul: Hastanede uyutulunca rahmetli annemle bağlantı kurdum