Yeşilçam oyuncusu Muharrem Erdemir corona virüs nedeniyle entübe edildi

Medya dünyasında felaket tellalı olarak tanınan Onur Akay’dan bir üzücü haber daha geldi. Oyuncu Muharrem Erdemir’in ailesi ile görüştüğünü söyleyen Akay, Erdemir’in corona virüs nedeniyle entübe edildiğini söyledi.

03 Nisan 2021, Cumartesi 14:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Çok sayıda dizi, film ve reklamda yer alan oyuncu Muharrem Erdemir, corona virüse yakalandı. Durumu ağırlaşan Erdemir, entübe edildi.

Endişelendiren bu haberi; Onur Akay duyurdu. Akay, “Çok değerli dostumuz usta oyuncu Muharrem Erdemir, 4 gün önce Bağcılar Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Covid-19 testi pozitif çıkan Muharrem Ağabey, dün maalesef entübe edildi" dedi.

Uzun süredir öksürük belirtisi olduğunu ve ailesinin Erdemir'i hastaneye gitmesi için ikna edemediğini söyleyen Akay, "Virüs akciğerlerini kaplamış ve akciğerlerinde problem olduğu da ortaya çıkmış. Muharrem Ağabey maalesef yoğun bakımda uyutuluyor ve vücudu oksijen kabul etmiyor. Ne olur dualarınızı esirgemeyin” dedi.

Çok sayıda dizi ve sinema filminde rol alan Muharrem Erdemir, bir dönem Yeşilçam'a Gönül Verenler Derneği’nin başkanlığını yaptı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Seki durdurulamıyor! Bambaşka biri oldu!