Yılan hikayesine dönen ayrılıkta mutlu son

Hollywood'un örnek çifti olarak gösterilen Irina Shayk ve Bradley Cooper geçtiğimiz aylarda ayrılmışlardı. Aylardır magazin gündemini meşgul eden ayrılıkta taraflar nihayet anlaşmaya vardı...

20 Temmuz 2019, Cumartesi 08:30
A A

Irina Shayk ve Bradley Cooper Hollywood'un parmakla gösterilen ideal çiftlerinden biriydi. Ta ki Bradley Cooper A Star is Born filminde başrolü paylaştığı Lady Gaga'yla fazla yakınlaşana kadar...

Evlenmeyen ancak birlikte yaşayan ve bir kız çocuk sahibi olan Shayk - Cooper çifti bu yakınlaşma dedikodularından sonra ilişkilerinde sıkıntılar yaşamış, sonra da ayrılmışlardı.

Söylentilere göre dışarıdan bakıldığında bu ilişki Lady Gaga yüzünden bitmiş gibi görünse de aslında ayrılığın arkasında Shayk'ın evlenmek istemesi, Cooper'ın da buna yanaşmaması olduğu söyleniyor.

Bu mutlu aile tablosu geride kalınca ortaya çiftin kızlarının velayeti sorunu çıktı elbette.

Irina Shayk ve Bradley Cooper uzun görüşmelerden sonra kızlarının velayetini ortak bir şekilde paylaşmak ve bu sebeple New York'ta yaşamak üzere anlaşmaya vardılar.

Böylelikle çiftin kızları hem anne hem de babasıyla eşit şekilde bir arada olabilecek. İkisi de yoğun birer çalışma programına sahip olan Shayk ve Cooper kızlarını iş durumlarına göre sırayla yanlarına alacaklar.

Özellikle Irina Shayk'ın bu karardan dolayı oldukça mutlu olduğu söyleniyor.

Yaşadığı ayrılık yüzünden sıkı çalışma temposundan vazgeçmeyen güzel yıldız bu arada çekimden çekime koşturup dergi kapaklarını süslemeye devam ediyor.

Son olarak Vogue dergisinin İspanya sayısı için model arkadaşı Adriana Lima'yla kameraların karşısına geçen Shayk halinden oldukça memnun görünüyor.

Sıradaki haber yükleniyor...