Yılbaşı için en romantik tatil rotaları

Yeni yıla bu büyülü ve romantik şehirlerden birinde girmek istemez miydiniz? Yılbaşı için tatil planı yapanlara fikir verebilecek 10 şehirlik bir liste...

23 Kasım 2018, Cuma 14:29
A A
ARJANTİN, BUENOS AİRES

ARJANTİN, BUENOS AİRES

Latin Amerika’nın gözde şehri Buenos Aires Latin ezgileri ile yılbaşı gecenizi şenlendirecek. Hareketli yapısı ile sizi de hızına uyduracak bu şehirde unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

BELÇİKA-BRUGGE

BELÇİKA-BRUGGE

Mükemmel gün batımı manzarası ve Brugge soğuk yeni yıl gecesinde sevdiğiniz kişi ile içinizi ısıtacak. Bu şehirde attığınız her adım size peri masallarını anımsatacak.

STOCKHOLM - İSVEÇ

STOCKHOLM - İSVEÇ

Sakin yapısı ile yılbaşına daha sakin bir giriş yapabilirsiniz. Yeni yıla dinlemiş bir şekilde başlamak istiyorsanız bu şehir sizin için doğru adres. Stockholm zizi sessizliği ile büyüleyecek.

 

İSVİÇRE-ZÜRİH

İSVİÇRE-ZÜRİH

Büyüleyici doğası ve Bohem tarzda ki mimarisi ile bu şehir sizi kendine aşık edecek. Yılbaşı gecesi sevdikleriniz ile bu harika şehirde romantik bir kutlama yapabilirsiniz.

 

GDANSK - POLONYA

GDANSK - POLONYA

Deniz manzaralı, büyülü bu şehir size unutulmaz anlar yaşatacak. Yılbaşı ruhunu bu şehirde sevgiliniz ile el ele yürürken daha çok hissedeceksiniz.

PORTO - PORTEKİZ

PORTO - PORTEKİZ

Bu şehir, minimalist mimarisi ile size sevimli ve bir o kadar romantik bir yılbaşı gecesi yaşatacak. Trenle yolculuk yapmayı seviyorsanız bu şehir sizin için mükemmel bir tercih olacaktır.

 

SİDNEY - AVUSTRALYA

SİDNEY - AVUSTRALYA

Sanata olan düşkünlüğüyle tanıdığımız bu şehir yılbaşı gecesi sizi adeta bir film setindeymiş gibi hissettirecek. Hayatınız boyunca bu geceyi unutamayacaksınız.

EDİNBURGH - İSKOÇYA

EDİNBURGH - İSKOÇYA

Her ne kadar dışarıdan bakınca kaleyi anımsatan bir yapısı olsa da, adımınızı atar atmaz şehrin romantik sizi ele geçirecek. Yeşille iç içe olan bu kent “buraya yerleşsek mi?” sorusunu aklınıza getirecek.

 

REYKLAVIK - ICELAND İZLANDA

REYKLAVIK - ICELAND İZLANDA

Kuzey ışıklarını izlemek herkesin hayalidir. Bir de yeni yıla girerken sevdiğiniz kişi yanınızdayken bu manzarayı izliyorsanız hayatınızın en büyülü anını yaşıyorsunuz

PORTEKİZ - MADEİRA ADASI

PORTEKİZ - MADEİRA ADASI

Hayatınızın en romantik anlarını bu adada sevgiliniz ile dolaşırken yaşayacaksınız. Yılbaşı gecesini baş başa geçirmek istiyorsanız bu ada tam sizlik.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Peynir yerken unutmamanız gereken 9 püf noktası