Yılbaşı ruhu yükleniyor: Ünlülerin yılbaşı kombinleri

Geldik mi Aralık 25'e, şunun şurasında 'Bugün yılbaşı' diye uyanacağımız güne sadece 6 gün kaldı. Hal böyle olunca Instagram'a her girdiğimizde bir kırmızı kombin, yılbaşı temalı nail art, yılbaşı ağacı görmemek kaçınılmaz. Ünlüler de yılbaşı ruhuna iyiden iyiye bürününce yılbaşı ağacı önündeki pozları gelmeye başladı. Eğer 'Yılbaşında ne giysem' diye düşünüyorsanız biraz ilham olacağımıza da eminiz!

25 Aralık 2020, Cuma 14:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Miley Cyrus

Miley'den çok yaratıcı bir kombin gelmedi açıkçası. Çok üşenmiş olsa gerek geçirivermiş bir üstüne Noel Baba kostümü. 'Eh, böyle de çok sıradan oldu' deyip soyunmuş. Şaırttı mı? Hayır. Çıplak bir Miley ve şekilden şekle soktuğu dudakları!


Kendall Jenner

Kendall yılbaşı ağacının başında niye böyle çaresiz beklemiş anlamadık aslında. Bu depresif ruh hali Noel ruhuna ne kadar uyum sağlıyor pek emin değiliz. Ama kombininin çok uyduğu kesin. Baştan aşağı ışıltı içinde Kendall, bayıldık. Ama o zebra üzerindeki gold detaylarla uyumsuz zebra deseni bir kenara bırakmalısın. Çok sevdiğini bilsek de...

Kylie Jenner

Bir Kendall'ın freshliğine ve genç kadın ruhuna bir bak, bir de Kylie'nin 'anneanne' kombinine. Artık o kocaman poponun ve saçındaki krapenin kendisini en az 10 yaş büyük gösterdiğini anlamalı. Evet kırmızı, evet yılbaşı, evet Mrs. Santa... Ama artık biraz yaşının kadını ol. 

Kourtney Kardashian

Kourtney'in bu triko elbisesini beğendik ama normalde makyajsız görmediğimiz Kourtney yılbaşı fotoğrafını nasıl 'no make up' çektirmiş biraz şaşırdık doğrusu. Bir detay daha, Kourtney'nin ayakları 35 numara mı?

Justin ve Hailey Bieber

Artık bu ikilinin aşk pozlarına alıştık. Yılbaşını da pas geçmemiş, bir öpücük fotoğrafı koyacaklardı elbet. Hailey yine yerini biliyor, yine casual. Tam bir yılbaşı arifesi fotoğrafı. 

Jennifer Lopez

O bir diva! Divaya yakışır bir elbise. Tuvalet mi demeliyiz yoksa. İnsanlar böyle bir tuvaleti giyip düğüne davete giderken, Jennifer Lopez olmak ise bu tuvaleti giyip evde fotoğraf çekmektir. 


Beckham Ailesi

Beckham'ları ne kadar seviyorsunuz bilmiyoruz ama ailecek yan yana olduklarında bizce çok sevimliler. Yılbaşı için gereksiz atraksiyonlara girmeden pijamalarıyla poz vermeleri de ayrıca sevimli. Belki siz de yılbaşı gecesini bir pijama partisine çevirebilirsiniz. 

Priyanka Chopra ve joe Jonas

Priyanka'nın ne giydiğini pek göremesek de 40 gün 40 gece düğün yapan birine göre bu sadeliği ilginç bulduk. Belki de tüm kredisini düğünlerinde tüketmiştir. Biz yine de bekleyelim, belki asıl hamlesini 31 Ocak'a saklıyordur. 

Paris Hilton

Eskinin yaramaz kızlarından Paris de Miley gibi yılbaşını es geçmemiş. Bahanesini bulduğu gibi süslenmiş ve soyunmuş. Pek yaratıcı olmak için de çaba göstermemiş. Bir Noel Anne kostümü yetmiş.  

Salma Hayek

Salma Hayek de klasiklerden gitmiş. 'Yılbaşı, ne giyilir ki' demiş ve yapıştırmış yeşilleri kırmızıları.


Reese Witherspoon

Dünyada kırmızı ruj ve sarı saç ikilisinin en çok yakıştığı kadın Reese Witherspoon karşımızda. Kazağıyla, mutluluk pozuyla ve kırmızı rujuyla gerçekten Noel ruhununun ete kemiğe bürünmüş hali diyebiliriz. Yalnız bu fotoğrafa bakmak kendimizi iyi hissettirecek bir detay barındırıyor. Biz Türklerin çay konusunda ne kadar şanslı olduğunu. Reese Witherspoon da olsan çayını poşet çay olarak içiyorsun. 

Selena Gomez

'En İyi Yılbaşı Fotoğrafı' yarışmasının birincisi olarak Selena'yı seçiyoruz. Rahat, doğal ve köpüşlü!


Katy Perry

Katy Perry bu, yılbaşı konseptli giyinmem, direkt yılbaşı ağacı olurum demiş ve olmuş.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (25 Aralık 2020)