Yılbaşı sofralarında şık sunumlar için tüyolar

Yılbaşında emek ve özenle hazırlanan yemeklerin güzelliğini yansıtan en önemli unsurlardan biri, hiç kuşkusuz sofra tasarımıdır. Sofraların vazgeçilmez tamamlayıcısı peçeteler ise sunumları ortaya çıkaran en önemli detaylardır.

24 Aralık 2019, Salı 15:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Yeni yıl telaşının en çok hissedildiği şu günlerde planlar yapılmaya başlandı. Yılbaşını sevdikleriyle birlikte güzel bir sofra başında karşılamak isteyenler menü seçimini yaptı. Yılbaşı süsleri ve dekorasyonla birlikte bambaşka bir atmosfere bürünen evlerde en özenilecek konulardan biri de sofra tasarımı.

Şık takımlarınızı ve harika yemekleri daha güzel göstermek için unutulmaması gereken en önemli detay ise peçete seçimi… Bahar Dalı, Kiraz Çiçeği, Elegant, Dantel, Altın Çağ ve Royal serilerinden oluşan Selpak Collection Peçete, bu yıl da sofraları gerçek bir ziyafete dönüştürecek.

Selpak Collection Peçete’nin Bahar Dalı serisi baharın zarif renklerini, Kiraz Çiçeği serisi ise canlı renklerde kiraz çiçeklerini sofranıza taşıyacak. Elegant serisi siyah ve beyazın çarpıcı güzelliğinden vazgeçemeyenler için şık bir alternatif sunarken, Dantel serisi dantel detaylarıyla romantik sofraların en güzel tamamlayıcısı olacak. Altın renginin şıklığını ve asaletini yansıtan Altın Çağ serisi ve gümüşün göz alıcı uyumunu sofralara taşıyan Royal serisi de Selpak Collection Ailesinin üyeleri olarak yılbaşı sofralarına ayrı bir tarz ve renk katacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Yeni yıla yeni koleksiyon