Yıldırım Demirören'in kızı Yelda Demirören ile Haluk Kalyoncu nişanlandı

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören'in kızı Yelda Demirören merhum iş insanı Hasan Kalyoncu'nun oğlu Haluk Kalyoncu ile dün akşam nişanlandı

25 Kasım 2018, Pazar 13:00 Son Güncelleme:
A A
Yıldırım Demirören'in kızı Yelda Demirören ile  Haluk Kalyoncu nişanlandı

Genç çiftin nişan yüzüklerini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan taktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Emine Erdoğan'ın yanı sıra Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak ve eşi Esra Albayrak, Turkuvaz Medya CEO'su Serhat Albayrak ve eşi Şule Albayrak, İçişleri eski Bakanı Abdülkadir Aksu nişan törenine katıldı.

Demirören Ailesi'nin Kuzguncuk'taki yalısında yapılan nişan törenine Haluk Kalyoncu'nun annesi Nevin Kalyoncu, Turkuvaz Medya Grubu'nun en büyük hissedarlarından iş insanı Cemal Kalyoncu, Adnan Kalyoncu, Faruk Kalyoncu ile eşleri ve çocukları da katıldı.

Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Demirören ve eşi Revna Demirören oğulları Cemal Demirören, Erdoğan Demirören, Demirören Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Oktay Demirören ve eşi iş insanı Kıvanç Oktay oğulları Sinan Oktay, Murat Oktay, Demirören Holding Yönetim Kurulu üyesi Tayfun Demirören ve eşi Reyhan Demirören kızı Mina Demirören, oğlu Kaan Demirören, Demirören Medya Grubu CEO'su Mehmet Soysal genç çifti bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

İş dünyasının önde gelen isimlerinden Nihat Özdemir, Alican Ulusoy, Merva Ulusoy, Tülay Ulusoy da Demirören ve Kalyoncu ailelerinin mutluluklarını paylaştı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.