Yıldız Asyalı eşi Kerem Saka’dan ayrıldı: Sürükleyerek evden attı iddiası

Oyuncu Yıldız Asyalı, 29 Haziran’da yönetmen Kerem Saka ile Bodrum’da nikah masasına oturmuştu. Evliliklerinde sorunlar yaşayan çift, önceki gün evlerini ayırdı. İddiaya göre Kerem Saka, Yıldız Asyalı'yı sürükleyerek evden attı. Kerem Saka'dan konuyla ilgili açıklama geldi.

01 Ağustos 2020, Cumartesi 09:08 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yıldız Asyalı, 29 Haziran'da “Arka Sokaklar” dizisinin ikinci yönetmeni Kerem Saka’yla Bodrum-Gümüşlük’teki bir otelde, sade bir törenle evlenmişti. İkili sadece 4 aydır birlikteydi. 

Evliliklerinde sorunlar yaşayan çift, önceki gün evlerini ayırdı. Yaşanan bu sürpriz gelişme sonrasında gözler çifte çevrildi. Sadece 30 gün süren evlilik ardından boşanma kararı alan ikiliden Yıldız Asyalı, ayrılığın nedenini ‘2. Sayfa' programına şu sözlerle anlattı:


"Beni sürükleyerek evden attı"

"Beni sürükleyerek evden attı"

Havyan barınağından bir köpek sahiplendim. Kerem'in bana verdiği 1000 lira ile nakliye ücretini ödeyerek köpeğime kavuştum. Kerem buna çok kızdı ve beni sürükleyerek evden attı. Bu olaydan sonra benim için Kerem sayfası kapandı, bitti. Zaten resmi nikahımız yok, sadece düğün yapmıştık.

Kerem Saka'nın önceki evliliğinden iki, Yıldız Asyalı'nın da bir kızı var.

Kerem Saka'dan açıklama

Kerem Saka'dan açıklama

Bu olayın ortaya çıkmasının ardından, Kerem Saka'dan konuyla ilgili açıklama geldi. Saka'nın açıklaması şöyle:

Yıldız’la evimi birleştirirme aşamasında bir kurt köpeği sahiplenmek istediğini söyledi. Ben bu fikre çok sevindim ve çevremi kullanarak ona sahiplendiği köpeği ben buldum. 

Köpeğin nakliyesiyle ilgili vermiş olduğum paranın üstüne benim çocuklarıma bakmamı sorun etti ve bunun üzerine evden yolladım. Sürükleyerek attığım doğru değildir.

Köpeğin kaybolması da dahil sonraki süreçle ilgili hiçbir alakam yoktur. Ama Yıldız bütün bu süreçlerden beni sorumlu tuttu. Kendisi değerli bir insandır. Ama çocuklarım daha değerlidir. Yolu açık olsun.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Beste Açar'ın değişimi şaşırttı