Yıldız Asyalı'nın gözyaşları: Ona zarar vereni mahvedeceğim

Yıldız Asyalı, hayvan barınağından sahiplendiği K-9 köpeğinin “aşıya götüreceğiz” denilerek kendisinden alındığını söyledi. “Köpeğimi geri istiyorum” diyen oyuncu gözyaşlarını tutamadı.

02 Ağustos 2020, Pazar 12:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yıldız Asyalı sosyal medya hesabından şunları yazdı:

“Sevgili dostlarım olay birtakım kişilerin anlamsız yorumlarıyla çorba kıvamına geldi. Kısaca şöyle açıklayacağım; köpeği Ebru Uluer’den sahiplendim.

Kendi ayarladığım araçla ücretini ödeyerek sabaha karşı İstanbul’a evime getirttirdim. Öğleden sonra Ebru Uluer beni telefonla arayıp köpeğin ameliyattan sonra yapılan son bir antibiyotik iğnesi olduğunu bir adamı yönlendirdiğini köpeği alıp iğneyi yaptırıp 1-2 saat içinde geri getireceğini söyledi.

'Ebru Uluer’in kontrolünde olduğu için adama güvenip verdim'

'Ebru Uluer’in kontrolünde olduğu için adama güvenip verdim'

Ben köpeğimi tanımadığım kimseye emanet etmedim. Ebru Uluer’in kontrolünde olduğu için adama güvenip verdim. Köpeğim gecikince Ebru Ulueri aradım fakat çoktan telefonumu engellemişti. Ve sonrasını biliyorsunuz…

Bu ya canımı yakmak isteyenlerin bir oyunu ya da üstünde hiç durmayacağımı sananların ama hesaplarının tutmadığı bir oyunu ellerine yüzlerine bulaştırmaları?

'4 ayaklı bir evlat…'

'4 ayaklı bir evlat…'

Ama burada olay hırs değil ben bir can sahiplendim, bağlanmam için 1 dk bile yeter. Çünkü ben bir anneyim ve o da işkence görmüş 4 ayaklı bir evlat… Lütfen gereksiz can yakıcı yorumlar yaparken biraz empati yapın sevgiler…”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gupse Özay hamile mi?