Yıldız Tilbe: Daha neler göreceksin Aleyna

Sosyal medya üzerinden sert sözler söyleyerek paylaşımlar yapan ve gözyaşı döktüğü videoyla magazin gündemine damga vuran Aleyna Tilki, önceki gün küstüğü Emrah Karaduman'la barıştığını duyurdu. Gözyaşları çok konuşulan Aleyna Tİlki'ye destek Yıldız Tilbe'den geldi

A A
Yıldız Tilbe: Daha neler göreceksin Aleyna

Aleyna Tilki, önceki gün sosyal medya hesabından Emrah Karaduman'a çok sert sözlerle yüklenmişti. Önce Twitter hesabından açıklamalarda bulunan Aleyna Tilki, ardından bu paylaşımlarını alıntılayarak Instagram hesabından da paylaşmıştı.

Aleyna Tilki, son olarak ağladığı bir videoyu Instagram hikayesinden paylaşmış ve 'Bugüne kadar halk ne istediyse onu yaptım, kalbim neye izin verdiyse onu yaptım. Bugünden sonra sadece kendim için bir şey yapmaya karar verdim' demişti.

EMRAH KARADUMAN, ALEYNA TİLKİ'YE ÇİÇEK YOLLADI

Çok konuşulan bu olay sonrası, Emrah Karaduman, Aleyna Tilki'nin evine çiçek yollayarak, genç şarkıcının gönlünü aldı. Çiçeğin videosunu sosyal medya hesabından paylaşan Aleyna Tilki, 'Özür dileme çiçeği geldi, çiçek bayağı güzelmiş, balkabakları falan var üstünde, bu yüzden küslüğüm kısa sürdü' ifadelerini kullandı.

YILDIZ TİLBE'DEN DESTEK

Yıldız Tilbe, Aleyna Tilki'ye şu sözlerle sosyal medya hesabından destek verdi:

"Canını sıkma bebişim. Daha neler göreceksin, güzel şeyler başaracaksın. Barışırsınız. Hatasız kul olmazmış. Söze dök, müziğe dök içini. Mutlu ol güzel Aleyna. Takma kafana çiçek tak" notunu düştü.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Alexa Chung'dan Imposter (Sahtekar) Sendromu açıklaması