Yıldız Tilbe, Hülya'ya kızınca...

Bu Tarz Benim yarışmasının eleme gecesine Hülya Avşar'ın gafı damgasını vurdu

18 Ocak 2015, Pazar 11:06
A A

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi'nde Yıldız Tilbe taklidi yapan Gülşah, dansı ve kıyafetleriyle ilgi çekti. Eleme Gecesi’ne özel olarak jürinin arasında yer alan Hülya Avşar ise, yaptığı yorumla çam devirdi. Gülşah'ın dansıyla ve giyimiyle Yıldız Tilbe'yi başarıyla taklit ettiğini söyleyen Hülya Avşar, "Ama ona benzememişsin. Sebebi de sen güzel bir kızsın" dedi.

Bu sözüyle Yıldız Tilbe'ye çirkin dediğinin farkında olmayan Hülya Avşar daha sonra “Tabii ki Yıldız beni yanlış anlamasın, çirkin vesaire demedim” diyerek durumu toparlamaya çalıştı.             

Avşar’ın bu sözlerine hayli kızan Yıldız Tilbe, tepkisini Twitter ’da dile getirdi. “Benim güzelliğimi ölçmek senin gibilere kalmadı” diyen Tilbe, ağır sözler sarf etti. İşte o Tweet’lerden bazıları…

"Benim güzelliğimi ölçmek senin gibilere kalmadı senin gibi herşeyimi sergileyerek dolaşsaydım sizin gibilerin esamesi okunmazdı maymun hanım..."

"Benim güzelliğimi kötü gözler göremezler.. seninde görememen normal"

"Hastamıdır nedir .adam gibi jüriliğini yap defol git demi.. sanamı kaldı beni çirkin bulmak. Ahlaksız"

"Bu kadar muhatab olmam bile doğru değil gündem arayan bir gündemsiz ile...bu kadar"

"Ben Türkiye Cumhuriyetinin en güzel esmeri olduğu için fesatlarca çirkin ilan edilmeye çalışıldıkça güzelleşen yıldızıyım .. Her şey bu yüzden"

"Aynen .şebek ve maymunlardan özür diliyorum onlar tatlı hemde çok tatlı hayvanlar. ve akıllılar."

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.