Yıldız Tilbe, kedisini Sezen Aksu'ya hediye etti

Ünlü şarkıcılar Yıldız Tilbe ve Yeşim Salkım, önceki akşam Ulus'ta bir mekanda buluştu. Menajer Haluk Şentürk'ün doğum gününü kutlayan ikili, mekan çıkışı objektiflere poz verdi.

02 Temmuz 2020, Perşembe 09:53 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir program çekimine başlayacak olan Yıldız Tilbe, "Yeşim, Hadise, Bülent Ersoy... Herkesi konuk alacağım. Sizler için güzel videolar çekip sohbet edeceğiz" dedi.


Muhabirlerin "Sezen Aksu'yu da konuk alacak mısınız? Bir de projeniz olacaktı ama ertelendi mi?" sorularına Tilbe, "Sezen'i rahatsız edemem. Bu isimleri ederim ama onu edemem. Projeyi istiyoruz ama Sezen'in keyfine kalmış. Sezen isterse bütün projeler onun" cevabını verdi.

'Estetik yaptırmadım gözlerime baktırdım'

'Estetik yaptırmadım gözlerime baktırdım'

Bir estetik kliniğinde fotoğrafı çıkan Yıldız Tilbe, hayranlarının estetik yaptırmasını istememesi yönünde yaptığı yorumlara, "Gözlerim bozuktu. Arkada öyle bir tabela varmış, fark etmedim. Bir estetikçinin reklamını yaptım ama benim için sakıncası yok. Gözlerime baktırdım, 3 küsür numara çıktı. İki gözlük sahibi oldum" diyerek, bir yanlış anlaşılma olduğunun altını çizdi.

'Sezen çok iyi, turp gibi, fıstık gibi'

'Sezen çok iyi, turp gibi, fıstık gibi'

Kendi kedisini Sezen Aksu'ya hediye ettiği yönündeki haberler hakkında konuşan Yıldız Tilbe, "Kediyi Sezen'e hediye ettim. Düşünebiliyor musunuz? Böyle bir şans kime nasip olur? Namussuz kedi! Evde bir türlü sevdirmedi kendini. Sezen'e bir götürdüm, koynunda iki saat uyudu. Allah'a bin şükür Sezen çok iyi, turp gibi, fıstık gibi. Sahnelere dönecek mi bilmiyorum. Pek niyeti yok gibi görünüyor ama kendi bilir" ifadelerini kullandı.


Yeşim Salkım ve Yıldız Tilbe, yeni satın aldıkları araçlarıyla dikkat çekti. Yeşim Salkım, 130 bin TL'lik 2011 model Mercedes araç aldı.


Yıldız Tilbe ise 500 bin TL'lik BMW marka arabasıyla yolların tozunu attı.


Tilbe, aracının üzerinde kuş pisliği olduğunu görünce, "Konserlerimiz açık olacak herhalde" diye espri yaptı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (2 Temmuz 2020)