Yıldız Tilbe'nin verdiği iftar yemeğinde kriz çıktı!

Niran Ünsal, Yıldız Tilbe'nin verdiği iftar yemeğinde şarkı krizi yaşadı. 'Kış Güneşi' şarkısını söylemek için sahneye çıkan Niran Ünsal, şarkının Hande Yener versiyonu çalınmasına sinirlendi

13 Haziran 2018, Çarşamba 12:02 Son Güncelleme: 13 Haziran 2018, Çarşamba 12:11
A A

'Yıldızlı Şarkılar' albümü ile büyük bir başarıya imza atan Yıldız Tilbe, önceki akşam Baltalimanı'nda sanatçı dostlarına iftar verdi. Albümde yer alan Merve Özbey, Mabel Matiz, Koray Avcı, Cem Belevi, Derya Uluğ, Elif Kaya, Emrah Karaduman, Selim Çaldıran, İlyas Yalçıntaş, Niran Ünsal, Asil Gök, Bahadır Tatlıöz gibi sanatçılar dışında Rober Hatemo, Aslı Hünel ve Suat Suna gibi ünlü isimler de iftara katılarak sanatçıyı yalnız bırakmadı.

Ünlü isimler sırayla sahneye çıkarak şarkılarını seslendirirken, Yıldız Tilbe yemek sonu katılan tüm sanatçılar ile albüm başarısını kutlayarak pasta kesti.

Albümde 'Kış Güneşi' şarkısını hem Hande Yener'in hem de Niran Ünsal'ın okuması iftar yemeğinde krize neden oldu.

ŞARKI PİŞTİSİ

ŞARKI PİŞTİSİ

Yemeğe katılan Niran Ünsal, sahneye çıktığı sırada okuyacağı 'Kış Güneşi' şarkısı Hande Yener'in sesinden çalınca kriz çıktı. "Bu değil" diyerek hemen müdahalede bulunan Niran Ünsal, kendi söylediği şarkının bulunmasıyla parçayı seslendirdi.

"ŞARKI SEÇİMİNE KARIŞMADIM"

"ŞARKI SEÇİMİNE KARIŞMADIM"

İftar yemeği öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Yıldız Tilbe, "Bu albüm insanların son 25 yılını kaplıyor. 1994'ten 2018'e kadar yazdığım ve okuduğum parçaların hepsi var. İnsanların hayatında daha önceden yeri olan şarkılar olduğu için bu kadar satıldı. Bu şarkıları farklı sanatçıların, yeni sanatçıların söylemesi çok güzel oldu. Çünkü bir yemeği herkes yapar ama herkes farklı yapar. Bu yüzden bu kadar çok sevildi. Aleyna süper, Merve olağanüstü, Ferhat Göçer süper, hepsi çok güzel okudu. Herkes istediği şarkıyı seçti, kimseye karışmadım. Bazı şarkıları iki kişi seçti ona da karışmadım.

"KIŞ GÜNEŞİ'Nİ AJDA PEKKAN'DA İSTEDİ"

"KIŞ GÜNEŞİ'Nİ AJDA PEKKAN'DA İSTEDİ"

Ajda Pekkan, 'Kış Güneşi' şarkısını istedi. Niran ve Hande de okuyuncailk albümde olmak istemedi. Ama bir dahakinde olur diye tahmin ediyorum. Beni sevdiğini düşünüyorum" şeklinde konuştu.

ALEYNA İLE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA

ALEYNA İLE GÖRÜNTÜLÜ KONUŞMA

Albümde en çok beğenilen şarkıların başında gelen 'Yalnız Çiçek' şarkısını seslendiren Aleyna Tilki, Amerika'da olmasından dolayı yemeğe katılamadı.

Aleyna Tilki, Yıldız Tilbe'yi bir görüntülü telefon uygulaması üzerinden arayıp görüntülü konuştu. Çok mutlu olan Yıldız Tilbe kendisine çok teşekkür etti.

Yıldız Tilbe'nin iftar yemeğinden kareler;

Derya Uluğ

Koray Avcı

Cem Belevi

Elif Kaya

İlyas Yalçıntaş

Merve Özbey

Mabel Matiz

Murat Kurşun

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.