Yılmaz Erdoğan: Meğer Eser pavyon açmış

Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle yakalanarak magazin gündemine oturan Eser Yenenler'e göndermede bulunan Yılmaz Erdoğan, "Duydum ki Eser pavyon açmış" dedi

04 Haziran 2017, Pazar 11:36
A A
Yılmaz Erdoğan: Meğer Eser pavyon açmış
Yılmaz Erdoğan, 'Münaşaka' adlı gösterisini önceki akşam Zorlu PSM'de sahneledi. Oyuncu, gösterisi sırasında Bahar-Nihal Candan kardeşlerle yakalanarak magazin gündemine oturan Eser Yenenler'e takılmayı da ihmal etmedi.


Eser Yenenler'in ihanet gecesine konu olan villasıyla ilgili ilginç detay


DİLİNE FENA DOLADI

Bahar ve Nihal Candan kardeşlerle yakalandıktan sonra villasında verdiği parti çok konuşulan Eser Yenenler bu kez Yılmaz Erdoğan'ın diline dolandı.

BKM Mutfak oyuncularından Eser Yenenler, geçen haftalarda Levent'teki villası ve o villada verdiği partilerle gündemdeydi. Bu durum, Yılmaz Erdoğan'a espri malzemesi oldu.


Eser Yenenler ve Nihal-Bahar Candan kardeşlerin gergin gecesi


"BANA EV TUTTUM DEMİŞTİ"

Yılmaz Erdoğan'ın "Benim çıraklar bu aralar çok meşhur. Duydum ki Eser pavyon açmış. Oysa bana ev tuttum demişti" sözleri seyirciyi güldürdü.Bahar-Nihal Candan kardeşler Darüşşafaka Doğuş-Fenerbahçe maçına gitti

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.