"Yine çıplak poz verirdim ama..."

Dünyanın en zengin adamlarından bir olan, Formula 1 patronu Bernie Ecclestone'nun kızı ve servetinin gelecekteki sahibi olan Tamara Ecclestone yıllar önce verdiği çıplak pozların aynısını verebileceğini ama vücudunun artık çok değiştiğini anlattı...

08 Aralık 2018, Cumartesi 10:38
A A

O dünyanın en zengin adamlarından biri olan Bernie Ecclestone'nun kızı Tamara.

Fomula 1'in varisi olan, babasının ünü ve serveti sayesinde pırıltılı bir hayat süren Tamara artık 34 yaşında bir anne.

Gençliğinde yaşadığı hızlı hayatıyla tüm kırmızı halılarda, partilerde, davetlerde yer alan Tamra Ecclestone zaman zaman eleştiri oklarının hedefi haline de gelmişti.

2013 yılınca dünyaca ünlü erkek dergisi Playboy için soyunan ve kapak kızı olan Ecclestone o dönemde çok konuşulmuştu.

Bu pozların hemen ardından hareketli hayatını geride bırakıp iş insanı Jay Rutland ile evlendi. Görkemli düğünleri de dillere destan olan çiftin 4.5 yaşında bir kızları var.

İngiliz gazetesi The Sun'a samimi açıklamalar yapan Tamara Ecclestone kızını bu yaşına kadar emzirmesiyle de gündem olmuştu.

The Sun'a evinin kapılarını açan güzel anne söyleşide yeniden çıplak poz verebileceğini, bununla ilgili bir çekincesi olmadığı ancak insanların "çocuk emzirmekten sarkmış" göğüslerini görmek istemeyecek olmaları ihtimali olduğunu şakacı bir tavırla anlattı.

"Vücudum artık eskisi gibi değil. Çocuk doğurduktan ve onu uzun süre emzirdikten sonra artık her şey farklı görünüyor." diye konuşan Tamara Ecclestone evini gezen basın mensuplarına özel hayatının detaylarını da verdi.

Londra'nın en pahalı caddesinde yer alan 50'den fazla odası olan evinde aynı zamanda bir güzellik salonu da bulunan Ecclestone evi bekarken satın aldığını ve ona göre döşediğini söyledi.

Kız arkadaşlarıyla birlikte güzellik salonu atmosferini rahatça yaşamak istediği için evine gerçek bir güzellik salonu yaptıran Ecclestone zaten artık çocuğu yüzünden böyle şeylere çok vakti olmadığı için durumu avantajlı bulmaya başlamış.

Bu kocaman evin fiyatının 70 milyon sterlin olduğu söyleniyor.

Tamara Ecclestone ise tüm servetine ve sahip olduğu lükslere aldırmadan Instagram'dan aile hayatını ve çocuğunun fotoğraflarını paylaşmaya devam ediyor.

Bir kız çocuğuyla annesi arasındaki bağın her şeyden özel olduğunu paylaştığı fotoğrafların altına yazarak takipçileriyle paylaşan güzel varis bir yandan da hayvan ve çocuk haklarıyla ilgili sosyal sorumluluk projelerine katılıyor...

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.