Yok böyle restoran! Berk Suyabatmaz restoran zinciri kuruyor

Görünen Adam Bekir Saçar ile haftanın magazin bombaları...

Son Güncelleme:
A A

Burcu Esmersoy’un eşi Berk Suyabatmaz, Miami’de Gökhan Yüzbaşıoğlu ile ortak Smart Kitchen adını verdiği bir restoran zinciri kuruyor.

Design District’te büyük bir yer kiralayan ortakların mekanında dünya mutfağından beş ayrı menü olacak.

Eylül’de açılacak restoranda oturup yemek yiyemiyorsunuz. Ya yemeği seçip paket edip götürüyorsunuz, ya da telefon ve internetten istediğiniz adrese 24 saat sipariş verebiliyorsunuz.

Ortaklar bir yıl içinde Miami’nin farklı bölgelerinde beş şube daha açacak.

AYRILSAK DA BERABERİZ

AYRILSAK DA BERABERİZ

VIP Turizm’in patronu Ceylan Pirinçcioğlu, eşi Zuhal Kırmıç’tan iki ay önce boşandı. Çiftin 9 yaşında Fırat adında bir oğlu var.

Ceylan Bey salı günü Büyükdere Tarihi İskele Restoran’daki davete eski eşi Zuhal Hanım birlikte geldi. Çok ama çok mutlu görünüyorlardı. Yakında yeniden evleneceklerini duyarsanız hiç şaşırmayın.

DUBLE ÜCRETİ KABUL ETMEDİ

DUBLE ÜCRETİ KABUL ETMEDİ

Geçen perşembe Boğaz’da yeni bir gece kulübü açıldı. Mekanın sahibi aslında o gece Ajda Pekkan’ın sahneye çıkmasını istiyordu. Ama bir dondurma markasının yüzü olan Ajda Pekkan “Çok yoğunum, hiç vaktim yok” deyip teklif geri çevirmişti.

Süperstar’ın ısrarla kulübünde çıkmasını isteyen patron, fiyatı önce yüzde elli sonra da yüzde yüz arttırdı. Ama tüm ısrarlara rağmen Ajda Pekkan bu duble ücreti kibarca reddetti. Şarkıcı, ekstralardan 165 bin lira alıyor.

KARŞINIZDA OYUNCU AHU TUĞBAY

KARŞINIZDA OYUNCU AHU TUĞBAY

İstanbul cemiyet hayatının en zarif ve havalı hanımlarından Ahu Tuğbay’ın genç kızlık yıllarında oyunculuğa gönül verdiğini biliyor muydunuz?

İlk oyunculuk deneyimini 1974’te Yılmaz Güney ile Melike Demirağ’ın başrol oynadığı ‘Arkadaş’ filminde yaşamış. Ardından da aynı yıl Ediz Hun ile Gülşen Bubikoğlu’nun ‘100 Lira İle Evlenilmez’ filminde de rol almış.

Tuğbay ile konuştum; “Oyunculuğu merak ettim, denedim. Ama sevmedim” dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Seda Güven ve Ali Güzel evlendi