Yok daha neler! Ünlülerin son derece sıra dışı kilo verme yöntemleri

Söz konusu kilo verme olunca ünlülerin ne kadar ileri gidebileceklerine asla inanamazsınız! Hollywood ünlüleri, gerek rol için gerekse özel hayatlarında zayıflamak için ilginç yöntemlere başvurabiliyor. Kimi yemeği yemek yerine sadece kokluyor, kimisi de tek bir yiyecek dışında hiçbir şey yemiyor... İşte ünlülerin ilginç zayıflama yöntemleri.

02 Mayıs 2021, Pazar 09:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- NATALIE PORTMAN

1- NATALIE PORTMAN

BrightSide'da yer alan bilgiye göre, Natalie Portman, Black Swan filminde balerini canlandırabilmek için 40 kilo kadar olması gerekiyordu. Uyguladığı diyet ise günlük yarım greyfurt, bir havuç ve biraz bademdi.

2- BEYONCE

2- BEYONCE

Beyoncé'nin, Dreamgirls filmindeki rolü için 6 kilo vermesi gerekiyordu. Bunun için iki hafta boyunca sadece limon suyu, kırmızı biber ve akçaağaç şurubu ile su tüketti. Bu diyete bazen taze sebzeler de ekledi. Beyoncé her ne kadar kilo vermiş olsa da bir daha bu diyeti yapamayacağını itiraf etti.

3- MATTHEW MCCONAUGHEY

3- MATTHEW MCCONAUGHEY

Rolü için kilo veren ünlülerden biri olan Matthew McConaughey, tüm çabasına rağmen En İyi Erkek Oyuncu ödülünü alamasa da takdirimizi kazandı. Kilo verebilmek için 4 ay boyunca son derece düşük kalorili bir diyet uygulayan McConaughey, 18 kilo verdi. Yaptığı diyet, sıvı ve protein temelli olsa da en zorlandığı konu psikolojik baskıydı.

4- REESE WITHERSPOON

4- REESE WITHERSPOON

Reese Witherspoon, doğumdan sonra eski vücuduna kavuşabilmek için 'bebek maması' tarzı bir diyete yöneldi. Bu diyete göre, tüm yiyecekler püre haline getiriliyor. Üstelik porsiyon boyutu da fazla yemenizi önlüyor. Kulağa biraz ilginç geldiği doğru :)

5- ANNE HATHAWAY

5- ANNE HATHAWAY

Anne Hathaway, Sefiller filminde tüberkülozdan ölmek üzere olan bir fabrika işçisini canlandırıyordu. Bu yüzden günlük 500 kaloriyi geçmeyecek şekilde bir diyet uyguluyordu. Her gün 2 porsiyon kadar yulaf ezmesi, biraz turp ve humus haricinde bir şey yemiyordu.

Anne ayrıca Catwoman rolü için de kale yediğini itiraf etmişti.

6- CHRISTINA AGUILERA

6- CHRISTINA AGUILERA

Christina Aguilera, kilo vermek için ilginç bir yeme şeklinin olduğunu söylüyor. Her gün gevrek, yumuşak, sıcak ve soğuk yiyecekler tüketiyor. Ayrıca yediklerinin aynı renkte olmasına özen gösteriyor. Örneğin, pazartesi günü beyaz renkli şeyler yiyecekse, bunlar beyaz fasulye ve peynir oluyor.

7- CHRISTIAN BALE

7- CHRISTIAN BALE

Vücudunu rollere en çok uyduran isim şüphesiz ki Christian Bale. The Machinist filmindeki rolü için 30 kiloya yakın kilo vermişti. Bunun için her gün bi rkutu ton balığı ve bir elmadan başka bir şey yemedi. Günlük kalori miktarını 300 ile sınırlandırdı ve bol bol su içti. Bu diyette ayrıca kaslarını da kaybetti. Bu da filmde hastalıklı bir şekilde zayıf görünmesini sağladı.

8- MADONNA

8- MADONNA

Madonna'nın diyeti, havanın vücudumuzun aktivitesini desteklemek için yeterli olduğu varsayımına dayanıyor. Madonna yemek pişiriyor ama yemiyordu. Kilo vermek için sadece yemeği kokluyor ve tuzlu su çorbasından başka bir şey içmiyordu.

9- NICOLE KIDMAN

9- NICOLE KIDMAN

Nicole Kidman, doğumdan sonra kilo vermek için diyet yaptı. Kahvaltıda 1, öğlen yemeğinde 1 ve akşam yemeğinde 2 adet olmak üzere sadece haşlanmış yumurta yedi. Sağlıksız ve dengesiz bir diyet olsa da kısa sürede beklediğinden daha fazla kilo vermesini sağladı bu yöntem. Yine de uzun vadede tehlikeli olabileceğini unutmamak gerek.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kilo vermeyle ilgili kafa karışıklığı yaratan 10 soru