Yolanthe Cabau ile Sneijder boşanıyor mu? İddialar güçlendi

Ünlü futbolcular Dusko Tosic ile Wesley Sneijder, yeşil sahadaki başarılarını evliliklerinde sürdüremedi. Yolanthe Cabau ile boşanma aşamasına gelen Sneijder’in, model için 2017’de İbiza’da açtığı ‘Xaxa’ adlı mekanı satması ise adeta ayrılığın kanıtıydı

24 Nisan 2019, Çarşamba 08:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Önceki Fotoğraflar

Sneijder'in eşine şiddet uygulayıp aldattığı iddiası ise ağızları açıkta bıraktı. Ancak bu iddianın ardından Hollanda basını tarafından bir iddia daha ortaya atıldı.

İddiaya göre çift ayrılık kararını lafa kaldırmış ve Sneijder de bir klinikte öfke kontrolü için tedavi görecekti.

Şimdi de çiftin, iki yıl önce İbiza'da açtığı Xaxa adlı lüks restoranı sattığı ortaya çıktı. Futbolcunun işletmesini eşinin üstlendiği ve 4 yaşındaki oğulları Xess Xaxa'nın adını taşıyan mekanı satması ise Hollanda basınına göre ikilinin iş ve özel hayattaki tüm bağlarını tamamen kopardığının kanıtı gibiydi…

'AŞK BİTTİ YAPI PAYDOS'

'AŞK BİTTİ YAPI PAYDOS'

Ünlü futbolcu, restoranının açılışında eşine destek vermek için o dönem garsonluk bile yapmıştı. Çiftin restoranı satması "Aşk bitti yapı paydos" yorumu yaptırdı.

SUSKUN YENGE

SUSKUN YENGE

Yolanthe Cabau, ayrılık iddialarının gündeme geldiği ilk günden itibaren haberlere sessiz kalmayı tercih etti.

Eşiyle sosyal medyada paylaşım yapmaktan kaçınan model, yalnızca oğlu Xaxa ile karelerini paylaşarak "Hayatımda sadece oğlum var" mesajı verdi. (Takvim)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Survivor 2020 fişek gibi başladı: Favoriler, dikkat çekenler, yarışmacı analizleri