Yolanthe Cabau karantinada ortaya çıktı

Wesley Sneijder ile evliliği sallantıda olan ama henüz resmi olarak boşanmayan Yolanthe Cabau, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

15 Nisan 2020, Çarşamba 08:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sneijder ile 2010 yılından beri evli olan ve bir oğulları olan çiftin uzun süredir ayrılacağı konuşuluyordu.

'Birden fazla kez batırdım'

'Birden fazla kez batırdım'

Galatasaray'ın eski yıldızı Sneijder, sosyal medya hesabından eşi Yolanthe Cabau ve oğlu Xess Xava'nın fotoğrafını paylaşıp, "Batırdım! Birden fazla kez batırdım. Gizliliğe saygı için söylüyorum. Henüz ayrılmadık" notunu düşmüş bu durum uzunca bir süre konuşulmuştu.

Eski Galatasaraylı, Hollandalı şarkıcı Emma Heesters ile yakınlaşarak evliliğini yeniden çıkmaza sokmuştu.

Emma yakınlaşması çıkmaza sokmuştu

Emma yakınlaşması çıkmaza sokmuştu

Hollanda basını Sneijder'in Emma Heesters ile yakınlaştığını yazarken, ünlü futbolcunun Cabau ile barışmasının artık zor olduğunu yazmıştı.

Bağış fayda etmedi

Bağış fayda etmedi

Bu sezon futbolu bırakan Wesley Sneijder, eşinin gönlünü kazanmak için, Yolanthe Cabau'nun kurduğu 'Free A Girl' derneğine Anneler Günü'nde 2 milyon euro'luk yani 13 milyon 500 bin TL'lik bağış yapmıştı.

19 milyon euro

19 milyon euro

Sneijder'in bu girişimi de Cabau'nun boşanma kararını değiştirmemiş, boşanma tazminatı olarak 19 milyon euro alacağı ifade edilmişti.

Sneijder'in annesi Slyvie, Wesley ve Yolanthe'nin 9 yıllık evliliklerine oğulları Xess Xava için bir şans daha verdiğini duyursa da ikilinin arası pek düzelecekmiş gibi gözükmüyor.

Sadece kendini paylaşıyor

Sadece kendini paylaşıyor

Hollandalı eski futbolcu Wesley Sneijder ile ayrıldıktan sonra sosyal medyada pek fazla aktif olmayan Yolanthe Cabau, koronavirüs salgını dolayısıyla evdeki karantinasından fotoğraflar paylaştı.

Cevap: Pasta

Cevap: Pasta

Cabau paylaşımına, "Soru ne olursa olsun cevap pastadır" notunu düştü.

'Ben de sizi çok özledim'

'Ben de sizi çok özledim'

Öte yandan bir Galatasaray taraftarının, "Seni çok özledik yenge" yorumuna da cevap veren Yolanthe Cabau, "Ben de sizi çok özledim" dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Özge Ulusoy yan çizdi: Çok güzel olmamış mı?