Yolda buldular, şimdi yanlarından ayrılmıyor!

Yolda buldular, şimdi yanlarından ayrılmıyor!

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde oturan Ahmet ve Mine Pişkin çifti, 7 yıl önce yolda buldukları güvercine sahip çıktı. Evin bir ferdi haline gelen "Kısmet" adı verilen güvercin, şimdi yanlarından hiç ayrılmıyor

09 Mayıs 2019, Perşembe 14:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul’da gezerken buldukları güvercini Balıkesir’e getiren Ahmet ve Mine Pişkin çifti, 7 yıllık dostluklarını çarşıda, pazarda, parkta her yerde Kısmet ile gezerek gösteriyor.

Otomobillerini onunla paylaşan ve aracın arka koltuğunda yem veren 3 çocuk babası Ahmet Pişkin, "Perişan vaziyette yerde yatarken bulduk. Elimi uzatınca geldi. Evimize götürdük. Temizleyip baktık. İyileşti. Adını 'Kısmet' koyduk. 7 yıldır bizim ailenin bir ferdi oldu.

En çok sevdiği şey çay, simit ve peynir. İskeleyi çok seviyor. İskeleye kum yemeğe gider. Parka gider. Beraberce kafelere ve lokantalara gideriz. Sahilde otururuz. Bana çok bağlıdır. Aynı anda da eşimin de kayınvalidesidir" dedi.

Mine Pişkin ise, "Kısmet bizim evimizin bir ferdi. Onu çok seviyoruz. O da bizi çok seviyor. Çok bağlı bize. Biz de ona çok bağlıyız. Her gün akşam üstü camın kenarına gider. Beni artık dışarı çıkarın der. Cama vurur. Biz de onu her gün akşam üstü dışarı çıkarırız. Parka götürürüz. Deniz kenarına götürürüz. Biz onu seviyoruz. O da bizi seviyor. Biz mutluyuz" diye konuştu.

İHA

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kafa dağıtmaya bire bir sevgi dolu 10 film