Youtube fenomeni ve oyuncu Cem Korkmaz yaşamına son verdi (Cem Korkmaz kimdir?)

Youtube'da yayınladığı videolarla tanınan Cem Korkmaz (30) evinde ölü olarak olarak bulundu. Birçok ünlü komedi filminden tanınan oyuncu Muhittin Korkmaz'ın oğlu Cem Korkmaz'ın evinde intihar ettiği öğrenildi. Acı haberi Cem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz da Twitter hesabında doğruladı. 'G.O.R.A' filminden de hatırlanan sanatçı Muhittin Korkmaz'ın oğlu olan Cem Korkmaz 'Recep İvedik 4' filminde rol almıştı

01 Kasım 2017, Çarşamba 21:41
A A
Youtube fenomeni ve oyuncu Cem Korkmaz yaşamına son verdi (Cem Korkmaz kimdir?)
Şahan Gökbakar'ın canlandırdığı Recep İvedik karakterinin 4 filminde de rol alan ve seride cep herkülü lakabı ile anılan Youtube fenomeni ve oyuncu Cem Korkmaz intihar etti. Cem Korkmaz özellikle Youtube'da yayınladığı videolarla tanınıyordu.


Şahan Gökbakar'dan duygulandıran paylaşım: Ahhh be güzel kardeşim

CEM YILMAZ'IN AĞABEYİ HABERİ DOĞRULADI


Üsküdar’da evinde ölü bulunan 30 yaşındaki Cem Korkmaz'ın ölüm haberini, Cem Yılmaz'ın ağabeyi Can Yılmaz da doğruladı.


Cem Yılmaz ve ağabeyi Can Yılmaz.

Can Yılmaz, "Sevgili Muhittin abimizin oğlu Cem Korkmaz’ın intihar haberi maalesef doğru. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum." dedi.


ADLİ TIP'TA


Savcı ve polis olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. İncelemelerde, Cem Korkmaz'ın intihar etmiş olabileceğine dair bulgular elde edildi. Cem Korkmaz'ın cesedi kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu Morguna kaldırıldı.


Cem Korkmaz ve babası Muhittin Korkmaz

HABERİ ALAN ARKADAŞLARI EVİNE KOŞTU


Oyuncu Muhittin Korkmaz'ın oğlu olan Cem Korkmaz'ın intihar ettiği haberinin yayılması üzerine bazı arkadaşları evin önüne geldi. Aynı evde bir dönem birlikte kaldıklarını belirten oyuncu Osman Eren, arkadaşının öldüğüne inanamadığını söyledi.

Cem Korkmaz'ın bildiği bir sıkıntısı olmadığını ifade eden Osman Eren, "Cem, sıkıntılarını herkesle paylaşacak bir adam değildir. Çok çenesi düşük bir adam değildir. İçinde yaşar sıkıntılarını. Ki dedi.

Sosyal medya üzerinden yakışıksız yorumlar gördüğünü belirten Osman Eren, sözlerini şöyle sürdürdü:

''ÇOK ÇİRKİN ŞEYLER DÖNÜYOR...''

"Birazcık tanınmış her insan hakkında dönen dedikodular gibi Cem ile ilgili dedikodular da dönüyor. Arkadaşları da, ben de bundan çok rahatsızız. Çok çirkin şeyler dönüyor bunla alakalı. Bu adam, 10 tane kedisiyle burada yaşayan, mahallelinin de tanıdığı biri. Evine gireni çıkanı da gizlemeyen biri. Çok çirkin şeyler duyduk. Videolarda ailesinin perişan halini göreceksiniz. (Sosyal medyada dolaşan iddiayla ilgili) Annesinin kendisini öldürdüğü gibi bir şey kesinlikle yok. Kız arkadaşının sebep olduğuyla ilgili bir şey de kesinlikle yok. Zaten ilerleyen zamanlarda bunun böyle olmadığını göreceğiz."

KEDİLERE DÜŞKÜNDÜ


Komşularınca, kedilere düşkünlüğüyle tanınan Cem Korkmaz'ın evde ve sokakta beslediği kediler bir an olsun dairesinin penceresi önünden ayrılmaması dikkat çekti. Sokak kedileri yesin diye penceresinin önüne su ve mama bırakan Cem Korkmaz'ın, kediler girip çıksın diye bir penceresini sürekli açık tuttuğu öğrenildi.
 

CEM KORKMAZ KİMDİR?


1987 Bursa doğumludur. İlk ve Orta öğretimini Bursa’da tamamlayan Cem Korkmaz, en son Bursa Devlet Tiyatrosu'nda eğitimini tamamlamıştır. 

Geçmişinde birçok filmde, dizide ve reklamda rol aldı. 


 

OYNADIĞI DİZİ VE FİLMLER


A.R.O.G, Bekle Beni Yarın, Recep İvedik 4,  Diğer Yarım, Bizim Ev 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...