Youtuber PewDiePie'ın İngiltere'deki evi soyuldu

Sosyal medyanın fenomen çifti Marzia Kjellberg ve Felix Kjellber, ağustos ayında görkemli bir törenle evlenmiş, İngiltere'nin Brighton kentinde lüks bir villaya taşınmıştı. Çiftin villasına hırsız girdi. yaşındaki Marzia Kjellberg, Instagram'dan yaptığı açıklamada evlerine hırsız girdiğini ve değerli eşyalarının yüzde 90'ının çalındığını açıkladı.

04 Aralık 2019, Çarşamba 10:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Ağustos ayında İngiltere'nin başkenti Londra'da görkemli bir törenle dünya evine giren Marzia Kjellberg ve Felix Kjellberg, internetin iki fenomen ismi. Marzia Kjellberg ve Felix Kjellberg çiftinin yolunda giden kusursuz hayatları, evlerinin soyulmasıyla altüst oldu.

27 yaşındaki Marzia Kjellberg, Instagram'dan yaptığı açıklamada evlerine hırsız girdiğini ve değerli eşyalarının yüzde 90'ının çalındığını bildirdi.

"Yıllardır topladığım ve biriktirdiğim koleksiyonlarım da çalındı" diyen Marzia, lüks eşyalarının neredeyse tamamına yakın bir kısmının çalındığını anlattı.

Milliyet'in haberine göre, Vlogger Felix Kjellberg ile dört ay önce evlenen Marzia, "Tüm lüks eşyalarının ve mücevherlerinin gittiğini" söyledi. Marzia, "Biliyorum çok materyalist biriymiş gibi konuşuyorum ve aslında başımıza bir şey gelmediği için şükredip mutlu olmalıyım ama yaşadığım şoku ve üzüntüyü atlatamıyorum" açıklamasında bulundu.

Felix Kjellberg, daha önce 2016 yılında soyulmuş ve "Evime bir daha gelme" adını verdiği bir vlog çekmişti.

Marzia Kjellberg ve Felix Kjellberg sekiz yıllık birlikteliklerini, Londra'nın batısındaki Kew Bahçeleri'nde evlenerek taçlandırmıştı.

Çiftin sosyal medyadaki takipçileri hafife alınamayacak kadar fazla. İkisinin Instagram'da toplamda 28 milyon takipçisi bulunuyor. Ayrıca YouTube'da 109 milyon, Twitter'da ise 23 milyon kişi Marzia Kjellberg ve Felix Kjellberg çiftini takip ediyor.

Çift, 2015 yılında 280 bin sterlin (2 milyon lira) değerinde bir dairede yaşıyordu ancak evlendikten sonra Brighton'daki villalarına taşındılar. İsveç asıllı Felix, video oyunu oynadığı kayıtları sosyal medyada paylaşarak büyük bir takipçi kitlesi elde etmişti. Felix'in YouTube'da 17 milyon abonesi bulunuyor. Moda tasarımcısı ve girişimci İtalyan asıllı Marzia'nın da hatırı sayılır bir takipçi kitlesi var. Marzia'nın sadece Instagram'da 7.4 milyon takipçisi bulunuyor.

İşte çiftin lüks yaşantısından kareler...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Yavru aslanlarla sokakları geziyorlar