Yozgat'ta öğrenciler kütüphanelere akın ediyor

Yozgat’ta yaz aylarında olunmasına rağmen İl Halk Kütüphanesi en yoğun günlerini yaşıyor. Öğrenciler ders çalışmak için kütüphaneyi tercih ediyor

26 Temmuz 2017, Çarşamba 17:28
A A
Sabah saat 08.00’da açılan İl Halk Kütüphanesi akşam saat 19.00’a kadar öğrencilere hizmet veriyor. Yaz aylarında olunmasına karşın sınavlara hazırlık döneminin büyük bir kısmını kütüphanede geçiren öğrenciler, istedikleri her türlü kaynağa rahatlıkla ulaşabiliyor.

Kütüphanede öğrencilerin sınava hazırlık dönemlerini geçirdiğini belirten söyleyen İl Kültür ve Turizm Müdürü Metin Halıcı "Lise, üniversite, yüksek lisans ve doktora çalışmalarını yürüten öğrencilerimiz de kütüphanemizden yararlanıyor. Öğrencilerimiz burada rahat, huzurlu bir çalışma ortamı buluyor. Ulaşmak istedikleri kaynaklara görevlilerimiz sayesinde rahatlıkla ulaşabiliyorlar. Öğrencilerimizin kendilerini geliştirmeleri noktasında her türlü imkanı kütüphanemizde onlara sunuyoruz" dedi.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.