Yunus Bülbül'den 'Müslüm'ü öldüren Muhterem Nur' iddiası!

KKTC'de özel bir kanalda yayınlanan programa katılan Yunus Bülbül, ünlü sanatçı Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur tarafından öldürüldüğünü ileri sürdü. Bülbül'e ilk tepki program sunucusundan geldi.

29 Ağustos 2020, Cumartesi 12:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KKTC'de yayın yapan bir TV programına konuk olan müzisyen ve oyuncu Yunus Bülbül, “Gürses-Nur aşkının derinliğinden” bahsedilmesi üzerine “Müslüm Gürses’i öldüren de Muhterem Nur'dur” dedi.Yunus Bülbül, program sunucusunun 'Gürses-Nur aşkı' üzerine sorduğu soru üzerine, "İlk kez açıklıyorum; Müslüm Gürses’i öldüren de Muhterem Nur'dur" ifadelerini kullandı.


Progam sunucusu Fahriye Özay, Bülbül'ün sözlerine tepki gösterdi: Lütfen böyle konuşmayalım, bunları konuşmayalım. Gürses'in yakın arkadaşı Yunus Bülbül, sözünü tamamlaması gerektiğini, ilk defa böyle bir açıklama yaptığını belirterek, "Neyse boş ver. Ama biz Müslüm Baba ölmeden önce Londra'ya gittik. Londra'dan sonra eve geldik. 'Ne oldu abla Müslüm Baba'ya?' dedim. Hastaneye götürdük, hiçbir şeyi yoktu. Yemin ediyorum" dedi.Öte yandan Müslüm Gürses hayranları, Yunus Bülbül'e sosyal medyadan tepki gösterdi. 1986'da evlenen ünlü çiftten Muhterem Nur 20 Mart 2020'de, Müslüm Gürses ise 3 Mart 2013 tarihinde hayatını kaybetmişti.Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ece Sükan ile Uğur Güven ayrıldı