Yüreğir Belediyesi standına ilgi

Yüreğir Belediyesi standına ilgi

Yüreğir Belediyesi standına ilgi

17 Haziran 2021, Perşembe 13:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

ADANA,(DHA)- ADANA’da başlayan Bölgesel Kooperatifler Zirvesi’nde yer alan Yüreğir Belediyesi’nin standı ilgi gördü.
TÜYAP Fuar Alanı’nda düzenlenen ‘Bölgesel Kooperatifler Zirvesi’ne katılan Yüreğir Belediyesi, kültürevlerinde kursiyerler tarafından hazırlanan el emeği göz nuru ürünleri sergiledi. Cam füzyon, cam boncuk, cam işleme, çini, seramik eserler ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.
Standı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal Politikalar Başkanı Jülide Sarıeroğlu, canlı performans alevle boncuk yapımı etkinliğine katılarak eğitmenlerden cam yapım teknikleri hakkında bilgi aldı.
Standı ziyaret edenler arasında Somer Şef de vardı. Sergiyi gezen Somer Şef hem renkli çubuklarla alevle boncuk yaparak el becerilerini sergiledi hem de hayranları ile fotoğraf çektirdi.
BAŞKAN KOCAİSPİR TEŞEKKÜR ETTİ
Ziyaretçilerle yakından ilgilenen Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, “Bölgesel Kooperatifler Zirvesi’nde yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Standımıza çok yoğun bir ilgi var, tüm misafirlerimize çok teşekkür ediyorum. 18 Haziran’a kadar standımız açık olacak. Bütün vatandaşlarımızı her biri yetenekli ellerin emekleri ile hazırlanan göz nuru ürünleri görmeye davet ediyorum” dedi

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ücretsiz verilen Sağlık Kart ile indirimli tedavi