Yurt dışına ekonomik uçuş

Yurt dışına ekonomik uçuş

AnadoluJet, 29 Mart’tan itibaren yurtdışında 28 noktaya uçacak. Böylece daha fazla yolcuya daha uygun fiyatlı hizmet sunacak.

16 Ocak 2020, Perşembe 08:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Anadolu Jet, KKTC, Kuveyt, Dubai, Bağdat, Bahreyn, Bakü, Cidde, Erbil, Riyad, Tahran, Tel Aviv, Tiflis, Dammam, Abu Dabi, Medine, Amsterdam, Barselona, Berlin, Brüksel, Düsseldorf, Frankfurt, Londra, Milano, Münih, Stuttgart, Paris, Roma, Viyana’ya uçacak. Türk Hava Yolları’nın (THY) düşük maliyetli hava yolu markası AnadoluJet, 29 Mart’tan itibaren İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan başlatacağı 16 ülkede 28 uçuş ile dünyaya açılacak. Yeni uçuşlar için biletler AnadoluJet ve THY satış kanallarında satışa açıldı.

Marka, Turkish DO&CO tarafından hazırlanan uçak içi ücretsiz ikram servislerine de devam edecek.

Şehirleri bağlayacak

Yeni planlama ile ilgili açıklamada görüş bildiren THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, 29 Mart itibarıyla THY markaları gibi AnadoluJet’in kapılarını da dünyaya açacağını belirterek, “Anadolu’yu bir uçtan bir uca bağlayan alt markamız inanıyorum ki ekonomik uçuşları ile dünya şehirlerini birbirine başarıyla bağlayacak” dedi.

1.2 milyon koltuk

AnadoluJet tamamı ekonomi sınıfından oluşan uçakları ile koltuk kapasitesinde yüzde 22’lik artış sağlayarak, daha fazla yolcuya daha uygun fiyatlı hizmet sunacak. Yeni strateji ile arz edilen ek koltuk sayısı 1.2 milyon olacak. Yeni uçuş planlaması yurt içi ve dışı uçuşlardaki bağlantılı uçuşlara da yüzde 30’un üzerinde katkı sağlayacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Borsa günü yükselişle tamamladı