'Yusuf Güney sosyal medyada tanıştığı kadını takside darbetti' iddiası

İddiaya göre Yusuf Güney ile sosyal medyada tanışıp buluştuğu genç kadın arasında ödedikleri hesap yüzünden tartışma çıktı. Takside genç kadını darbettiği söylenen Yusuf Güney hakkında soruşturma başlatıldı. Ancak çift barıştı, genç kadın da şikayetinden vazgeçti. Yusuf Güney, hakkında çıkan haberlere telefonla bağlandığı canlı yayında cevap verdi

08 Ocak 2019, Salı 08:46 Son Güncelleme:
A A
'Yusuf Güney sosyal medyada tanıştığı kadını takside darbetti' iddiası

Şarkıcı Yusuf Güney, geçen günlerde sosyal medya üzerinden Deniz Ç. isimli genç bir kadınla tanıştı. Mesajlaşmanın ardından İstinye'de bir parkta buluşan çift, daha sonra Bebek'te lüks bir kulübe gitti.

HESAP YÜZÜNDEN TARTIŞMA ÇIKTI

Geç saatlere kadar eğlenen çift, mekandan ayrılarak başka bir yere gitmek üzere taksiye bindi. İddiaya göre takside aralarında gece kulübündeki hesap sebebiyle tartışma çıktı. Yine iddiaya göre Yusuf Güney, genç kadına küfür ve hakaret içeren sözler sarf etti. Bu arada taksiden inmek isteyen kadına, Güney kolundan tutarak engel olmaya çalıştı.

FİNALDE BARIŞTILAR

Bu sırada ikili arasında tekme ve tokatların atıldığı bir arbede meydana geldiği belirtildi. Genç kadın, polis merkezine giderek Yusuf Güney'den şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. İstanbul Ailenin Korunması Bürosu tarafından soruşturma devam ederken, Deniz Ç., Yusuf Güney ile barıştığını ve şikayetinden vazgeçtiğini belirtti.

TAKİPSİZLİK KARARI

Kadının şikayetinden vazgeçmesi üzerine Güney hakkında takipsizlik kararı verildi. Kararda; ortada şikayet bulunmadığı gerekçesiyle soruşturmaya devam edilmemesine hükmedildi. (Günaydın)

'ASIL ŞİDDETE UĞRAYAN BENİM'

Kanal D'deki '2. Sayfa' programına telefonla bağlanan Yusuf Güney şöyle konuştu:

"Benim böyle bir şey yapacağım kimin aklına gelir? Haberi bu şekilde yayınlayan arkadaşlarımın yaptığı ayıp ve terbiyesizliktir. Gece dışarı çıktık ben güzel bir mekanda oturdum onun isteği üzerine gittik eğlendi ben alkol almıyorum o alkol aldı. Türkiye'de sıkıntılı algılanabilecek hareketler yaptı.

Biz de kalktık orada hesapla alakalı ufak bir olay oldu güldük hallettik. Sonra taksiye binince başka mekana gitmek istedi ancak ben istemedim sonra birden argo kelimeler kullanarak bağırmaya başladı. Takside bana saldırmaya başladı. Arkadaşı da vardı o da şok oldu ben de sonra kendisini zaptetmedik çıldırdı.

Taksiyi kenara çektirdim indik saldırmaya devam etti. Sonra olayı ben yapmışım gibi polis çağırdı. Polisler geldi karakola gittik karşılıklı şikayetçi olduk. Benim elim ayağım her yerim mosmor oldu gidip darp raporu aldım. Bunu yapan da kız arkadaşım. Asıl darp edilen benim ben lafını bile etmedim. Kendisinde de hiçbir şey yok. Buna rağmen şikayetçi oldu.

"KENDİMDE DEĞİLİM' DİYEREK ŞİKAYETİNİ GERİ ÇEKTİ"

Beni gören polisler bile 'Ne oldu sana?' diye sordu. Aradan birkaç saat geçti ayıldıktan sonra yaptığının yanlış olduğunu anladı. Yanımızdaki arkadaşı da 'Sen ne yaptın?' diye sordu. 'Ben kendimde değilim' diyerek şikayetinden vazgeçti. Ben de şikayetimi geri çektim. Hala da konuşuyoruz sıkıntı yok. Biz 4 aydır birlikteyiz. İlk defa böyle bir şey yaşadık.

"AHMET VE SILA OLAYINDAN SONRA HER ŞEYİ BÜYÜTMEYE BAŞLADINIZ"

Arkadaşım zamanında yaşadığı şeylerden dolayı sinir hapları kullanıyormuş. Ben bu durumlarını bilmiyordum. Bir erkeğin bir kadına dokunması çok saçma zaten. Ahmet Kural ve Sıla olayından sonra en ufak şeyi büyütmeye başladılar. Olayın içini bilmeden saçma haberler yapılmaya başlandı."

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Esra Akkaya: Can'ı ilk gördüğümde 'oğlum' diye bağırdım