Yusuf Güney'dan astral seyahat açıklaması

Şarkıcı Yusuf Güney, önceki hafta astral seyahatle uzaya gittiğini iddia etmişti. Güney, kendisine gelen yorumların ardından yeni bir açıklama yaptı.

02 Mayıs 2021, Pazar 10:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şarkıcı Yusuf Güney, önceki gün Ortaköy’de objektiflere yansıdı. Köpeklerine hava aldırmak için sokağa çıktığını belirten Güney, astral seyahat ile ilgili açıklamaları hakkında konuştu.

"DELİ DAMGASI YİYORSUNUZ”

Güney şu ifadeleri kullandı, “Söylediklerimin arkasındayım. Bu tarz işlerle ilgilenen birçok kişiden mesaj da aldım. Bunları dillendirmek büyük cesaret. 

Kimse konuşamıyor, çünkü direkt deli damgası yiyorsun. Ne deliyim ne veliyim. Ben ruhani benliği ile özleşmiş, kendini bulmaya çalışan, kafasındaki soruların yanıtlarını arayan biriyim.

"BEN KONTROL ETMEYİ BAŞARDIM”

Herkes astral seyahat yapar ama bilinçsizce. Ruhu bedenden ayrılır, kontrol edemez. 

Ben kontrol etmeyi başardım. İstediğim yere bu şekilde gidebiliyorum. 3 yıl boyunca bununla ilgili Peru’da Şamanlardan eğitim aldım.

 İlk seferinde Ayahuasca çayı verdiler. Çok meşakkatli iş. Eğitim lazım, inanmak lazım.

Astral seyahat için sessiz bir ortam gerek. Yanınızda da güvendiğiniz biri olmalı ama sizi rahatsız etmeyecek. Siz yatıp uzandığınızda onun varlığını hissedeceksiniz sadece. Benim yanımda kız arkadaşım vardı o zaman. Aramızda çok saf, temiz bir ilişki vardı. Onun sayesinde çok daha rahat çıktım” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenalaşarak hastaneye kaldırılan Hakan Altun’dan yeni haber