Yusuf Namoğlu'ndan istifa açıklaması

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) Başkanı Yusuf Namoğlu, bugün (13 Şubat Çarşamba) istifasını vereceğini söyledi

12 Şubat 2019, Salı 19:19 Son Güncelleme:
A A
Yusuf Namoğlu'ndan istifa açıklaması

Namoğlu, TRT Spor'a yaptığı açıklamada, henüz resmi olarak istifasını vermediğini belirterek, "Bugün (13 Şubat Çarşamba) istifamızı vereceğiz. İstifamı bugün verecek olmamın nedeni, arkadaşlarla etapları tamamlamış ve bu hafta itibarıyla görevimizi yapmış olacağız. Bu haftaki hakem atamalarını da yapmamız gerekiyor. Yeni birinin bunu gelip yetiştirme ihtimali yok. Devlette devamlılık vardır." ifadelerini kullandı.

İstifa kararını kuruldaki arkadaşlarıyla çok düşündüklerini ve değerlendirme yaptıklarını aktaran Namoğlu, şunları kaydetti:

"Devlette devamlılık adına bu şekilde uygulama yapmamız gerekir. İstifamızı bugün vereceğiz. Ayrılacağımızı ilan ettim zaten. Herkese de söylüyorum. Neticede Türk futboluna daha iyi hizmet etmek ve daha iyi bir ortam meydana getirme adına... Spekülasyonlar da yapılmaya başlandı. Geçmişteki görevlerimize ve kişiliğimize de zarar vermemek adına böyle bir karar aldık. Uygulamayı da bugün yapacağız." 

AA


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Manchester United, Carlos Tevez'i kadrosuna tekrar katmak istiyor