Yuva yıkan fotoğraflar

Öyle bir an geldi ki ünlüler dünyasının "bunlar birbirleri için yaratılmış, kesinlikle ayrılmazlar" denilen çiftleri yollarını ayırdı. Hem de aldatma yüzünden. Bazıları, kimse görmüyor sanıp kuytu bir köşede ya da gecenin karanlığında objektiflere yakalandı, bazıları da fazla rahatlığının kurbanı oldu

11 Mart 2017, Cumartesi 12:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sevgililer, eşler ayrıldı, yuvalar dağıldı. Yıllarca konuşulan "skandal benzeri" olaylar da cabası. Peki gösteri dünyasının çok konuşulan yasak aşklarının nasıl ortaya çıktığını hatırlıyor musunuz?

Magazin dünyasına damga vuran aldatma olaylarından birinin "kahramanı" İngiliz oyuncu Hugh Grant. Elizabeth Hurley ve Hugh Grant gösteri dünyasının birbirlerine çok yakıştırılan çiftlerinden biriydi. 1987 yılında Remando Al Viento filminin setinde tanıştılar ve flört etmeye başladılar. İlişkileri çok da iyi gidiyordu.

Ama sonun başlangıcını getiren olay 1995 yılında Hugh Grant'ın bir hayat kadınıyla sevişirken yakalanması oldu. Hurley ile Grant hemen ayrılmadı. Beş yıl daha birlikte oldular. Ancak 2000 yılında 13 yıllık birlikteliklerini bitirdiler. Bir zamanların gözde çifti hala iki iyi arkadaş.

Bir zamanlar Bennifer diye anılan Ben Affleck ve Jennifer Lopez çiftinin ilişkisi de bir tür skandalla başladı. Lopez, Chris Judd ile evli olduğu dönemde Ben Affleck'e aşık oldu. İkilinin film setinde başlayan yakınlaşmaları gerçek hayatta aşka dönüştü. Üstelik Lopez'in yıllar sonra itiraf ettiğine göre gerçek bir aşktı bu. Lopez bir süre nişanlı kaldığı Affleck ile ayrıldığında hissettiklerini "Kalbim yerinden sökülecek gibi oldu" diyerek anlatmıştı.

Sonu kötü biten, hatta kariyerlerini de olumsuz etkileyen bu aşkın başlangıcı ise bir skandalla olmuştu. Ben Affleck ve Jennifer Lopez, bir malikanenin bahçesinde sarılıp öpüşürken kameralara yakalanmışlardı.

Hülya Avşar ile evli olduğu dönemde Feraye Tanyolaç ile aşk yaşayan Kaya Çilingiroğlu'nun kaçamağı ilk olarak böyle görüntülenmişti. Bu olay uzun süre magazin gündeminin ilk sıralarında kaldı.

O zamana kadar kocasının her tür kaçamağını affeden ya da görmezden gelen Hülya Avşar bu kez farklı davrandı. Avşar ve Çilingiroğlu boşandı. Bir süre sonra Çilingiroğlu, Tanyolaç ile evlendi. Çiftin Kaya adını verdikleri bir çocukları oldu. Ancak bu evlilik de uzun sürmedi.

İşte magazin dünyasına bomba gibi düşen ve yıllarca konuşulan kaçamaklardan biri daha. Alacakaranlık serisinde senaryo gereği başlayan aşklarını gerçek hayata taşıyan Kristen Stewart da sevgilisi Robert Pattinson'ı evli yönetmen ile aldattı.

Stewart, Rupert Sanders ile ilişkisi olduğu iddialarını önce yalanladı. Ancak US Weekly dergisinde yayınlanan fotoğraflarla işin iç yüzü gün yüzüne çıktı. Fotoğraflarda evli yönetmen Sanders'la öpüşürken görüntülenen 22 yaşındaki Stewart, bir açıklama yaparak yasak ilişkisini itiraf etti.

Stewart, sevgilisi Pattinson'ı üzdüğü için pişman olduğunu belirterek “Yaşattığım utanç ve onu incittiğim için çok ama çok üzgünüm. Bir anlık düşüncesizlik, hayatımdaki en değerli varlığa mal olabilir. Onu çok seviyorum dedi. O dönemde gençliğin en çok sevdiği yıldızlardan olan Stewart ve Pattinson, birbirlerine bir şans daha verdiler ama ilişkileri yine yürümedi ve kesin olarak ayrıldılar.

Genç oyuncunun kaçamak yaşadığı yönetmen Sanders da benzer bir şekilde eşi ve çocuklarından özür diledi. Sanders "Aileme yaşattığım acı için üzgünüm" açıklamasını yaptı. Ama bu kaçamak Sanders'a da pahalıya patladı. Karısı ondan boşandı.

Elizabeth Hurley,Hint asıllı işadamı Arun Nayar ile evlendiğinde herkes "binbir gece masalı gerçek oldu" diye yorum yapmıştı. Çift, hem Hindistan'da hem İngiltere'de dillere destan bir dizi törenle evlendi. Başlarda her şey de iyi gidiyordu. Ta ki Elizabeth Hurley, kocasını aldatana kadar.

Hurley, günün birinde kriket oyuncusu Shane Warne ile öpüşürken yakalandı. Bu kaçamak onun milyoner kocasıyla evliliğinin de sonunu getirdi. Hurley ve Warne nişanlandı. Ama ilişkileri yürümedi. Warne bir süre sonra eski eşine ve çocuklarına geri döndü.

Genç yaşta evlenen Reese Witherspoon ile Ryan Philippe, Hollywood'un en mutlu çiftlerinden biriydi. Dünyaya gelen iki çocukları da onların mutluluğunu ikiye katlamıştı. Ancak örnek aile Ryan Philippe'in kaçamağı yüzünden dağıldı.

Philippe, o dönemde rol arkadaşı olan Abbie Cornish ile öpüşürken objektiflere yakalandı. Bu da Witherspoon ile 1999 yılında başlayan evliliğinin sonunu getirdi. Çift, 2008 yılında ayrıldı.

İşte Türk magazin tarihinin en çok konuşulan aldatma olayı. Bir dönem ekranlarda fırtına gibi esen Aliye dizisinin başrol oyuncusu Sanem Çelik ile yönetmen Kudret Sabancı da tıpkı Stewart ve Sanders gibi arabada öpüşürken objektiflere yakalamıştı. Patlayan flaşlar karşısında ne yapacağını şaşıran Çelik arabanın koltuğuna yatarak gizlenmeye çalışmıştı.

Olayın ardından Çelik ile Sabancı'nın bir süredir birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Sabancı'nın o dönemde evli olduğu oyunuc Esra Akkaya hemen boşanma davası açmıştı.

Bundan beş yıl önce dönemin gözde TV programı Çok Güzel Hareketler Bunlar ile tanınan Metin Yıldız'ın kaçamağı da çok konuşuldu. O dönemde 4 yıllık evli olan Yıldız, genç bir kızla öpüşürken görüntülendi.

Hatta eşi Elvan Yıldız da bir TV programında bu görüntüleri izleyip "boşanacağım" diye tepki gösterdi. Yıldız'ın bu olanlara cevabı ilginçti: "Yakalanmışım işte ne diyeceğim." Yıldız ve eşi bu olayın ortaya çıkmasından bir yıl sonra tek celsede boşandı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zeynep Alikoç'tan sonra şimdi de Suna Aydın... MasterChef yarışmacılarının inanılmaz değişimi