Yüzleşme'nin üçüncü karakter tanıtımı yayınlandı

Yüzleşme'nin üçüncü karakter tanıtımı yayınlandı

Kanal D'nin; yapımını T Company’nin, yapımcılığını Bülent Turgut’un üstlendiği yeni dizisi 'Yüzleşme’nin üçüncü karakter tanıtımı yayınlandı

02 Şubat 2019, Cumartesi 13:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Senaryosunu Altuğ Küçük’ün İsa Yıldız ve Pelin Karamehmetoğlu ile birlikte yazdığı, yönetmen koltuğunda Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel’in oturduğu 'Yüzleşme’ dizisinin kadrosunda birbirinden başarılı isimler yer alıyor.

Yüzleşme’nin merakla beklenen üçüncü tanıtımında, 'Ömer’in (Engin Öztürk), "Ben Ömer Aladağ. Senden kalanlara sahip çıkmaya, her şeyle ve herkesle yüzleşmeye dönüyorum, sen yoksun ya benim için hep bir kişi eksik bu kasaba" dediği tanıtım sosyal medyada çok konuşuldu.

'Yüzleşme' dizisi; Uğur Yücel, Hande Doğandemir, Engin Öztürk, Yiğit Kirazcı, Zeynep Eronat, Yeşim Ceren Bozoğlu, Şerif Sezer, Mesut Akusta, Macit Koper, Durul Bazan, Gülsim Ali, Derda Yasir Yenal, Gözde Çığacı, Müfit Kayacan ve Yeşim Gül gibi usta oyuncular ile genç yıldızları buluşturuyor.  

Çiçek yetiştiriciliği ve esans üreticiliği ile ünlü Kalender kasabasında geçen hikâyede; Masal ismindeki esrarengiz kadının kasabaya gelişi ile 15 yıldır saklanan büyük sırlar açığa çıkacak ve kasabada artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

'Yüzleşme' dizisi, yakında Kanal D’de!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağla Şıkel'den satılık villa