Yüzsüze bak

Tecavüz ettiği kadından şikayetçi oldu: “Tuvalette pantolonumu indirip 'Benimle ilişkiye girmeni istiyorum' dedi. Beni ilişkiye o zorladı”

04 Ekim 2009, Pazar 05:00
A A

İstanbul’da yaşayan ve Antalya’da tatil yapan İngilizce öğretmeni G.T. alkol komasına girince geçen 11 Ağustos’ta Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Kusmak isteyen kadın öğretmeni, hastanede taşeron firmaya bağlı olarak hasta taşıma işinde çalışan Hayri Güçcük tuvalete götürmüştü. Hayri Güçcük, bayılmak üzere olan kadına tuvalette tecavüz etmişti. G.T. acil servisteki sorumlu doktora durumu anlatınca polis çağırılmıştı. G.T. “Bayılmak üzere olduğum için tecavüze karşı koyamadım” deyip şikayetçi olmuş, işten atılan Hayri Güçcük tutuklanmıştı.

15 YIL HAPSİ İSTENİYOR

‘Cinsel saldırı’dan 15 yıl hapis istemiyle yargılanacak olan Hayri Güçcük, savcılıkta önceki gün verdiği ifadesinde ilginç iddialarda bulundu: “G.T. çıplaktı, sadece iç çamaşırı vardı. Onu, isteği üzerine tuvalete götürdüm. Bana ‘Başım dönüyor külodumu indir’ dedi. Külodunu indirip çıktım. 5 saniye sonra beni çağırıp peçeteyle vajinasını kurulamamı istedi, yaptım. Elini penisime attı ve pantolonumu indirip ‘Benimle ilişkiye girmeni istiyorum’ dedi. Beni üzerine çekip ilişkiye zorladı. Bana iftira atan G.T.’den şikayetçiyim.”

Teslime TOSUN/DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.