Yüzüne filtre uygulanan Hülya Avşar: Biraz gerildik!

FOX'ta ekranlara gelen 'Masumiyet' dizisinde yüzüne filtre uygulandığı için sosyal medyada alay konusu olan oyuncu Hülya Avşar, günler sonra sessizliğini bozdu.

06 Nisan 2021, Salı 15:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Masumiyet' dizisinde başrolde yer alan Hülya Avşar'a dizinin son bölümle filtre uygulanmış ve yüzü bulanıklaştırılmıştı. Bu görüntüsüyle sosyal medyada gündem olan sanatçı, Instagram'da yaptığı paylaşımla filtreli halini tiye almıştı. Yaşananların ardından geçtiğimiz günlerde aracının içinde objektiflere takılan Hülya Avşar, Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programına konuştu.

 

 

'HEPİMİZ ŞAŞIRDIK'

'HEPİMİZ ŞAŞIRDIK'

Filtreli sahnelerden haberinin olmadığını vurgulayan Avşar, "İlk bölümlerinde olsaydı 'bu olmaz' diyecektim. Altıncı bölümde böyle bir şey karşılaşınca hepimiz şaşırdık. Valla bir yanlışlık oldu" ifadelerini kullandı.

57 yaşındaki oyuncu, "Aramam gereken yerleri aradım, biraz gerildik. Sonra da 'ne olacak?' yani, dalga geçmeye başladık. 'Bak nasıl da çıkmışım' diyeceğim yani! Umurumda değil, neysek o! Şu anda tamamen diziye odaklanmış durumdayım" şeklinde konuştu.

"Ekranlara dönünce ses getirdiniz" yorumuna, "Sadece benim dönüşümün ses getireceğini tahmin etmiyorum. Senaryo, senarist, yapımcı, yönetmenler... Hepsi başarıya ulaştığı için böyle. Yoksa sadece benimle 1-2 bölüm gider. Her şey çok iyi gidiyor bence" karşılığını verdi.

KENDİSİYLE DALGA GEÇMİŞTİ

KENDİSİYLE DALGA GEÇMİŞTİ

Dizinin son bölümünde kullanılan özel filtre ile Hülya Avşar'ın yüz hattı flulaştırılmıştı. Tüm oyuncular aynı kamera ile görüntülenirken, Avşar'a özel filtre uygulanmıştı.


Kısa sürede gündem olan Avşar, sosyal medyada gelen esprili yorumlar üzerine kendisi için yapılan bir caps'i paylaşarak, Instagram hesabından "Ben de aynı fikirdeyim" yorumunu yazmıştı.

'HÜLYA AVŞAR'IN YÜZÜNÜ BULSUN'

'HÜLYA AVŞAR'IN YÜZÜNÜ BULSUN'

Birçok takipçisi, yoğun yüz filtresi nedeniyle ünlü oyuncuyu 'Harry Potter' serisindeki 'Lord Voldemort' karakterine benzetmişti. Hülya Avşar hakkında yapılan sosyal medya yorumlarından bazıları şöyle:


  • Hülya Avşar’a yapılan filtre sahnesinde bilgisayarım bozuldu sandım.
  • 'Hale' karakterini 'Hülya Avşar oynayacak' demişlerdi. Doğru mu bu, ben pek göremiyorum.

  •  Müge Anlı’ya haber verin de hayrına Hülya Avşar’ın yüzünü bulsun.
  • Hülya Avşar çok iyi oynuyor bu dizide, görebildiğimiz kadarıyla.
  • Hülya Avşar’ı Voldemort yapmışlar.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ayşegül Melisa Doğan estetikle başka birine dönüştü