Yüzünü annesinin iskeletine çevirmek için burnunun ve kulaklarının yarısını kestirdi

22 yaşındaki Kolombiyalı Eric Yeiner Hincapié Ramírez, yüzünü annesinin iskeletinin kafatasına çevirmek için burnunun ve kulaklarının yarısını kestirdi

29 Ağustos 2018, Çarşamba 13:19
A A

Kolombiyalı 22 yaşındaki Eric Yeiner Hincapié Ramírez, iki yıl süren bir dizi ameliyattan sonra çılgın bir görünüm elde etti. Eric, yüzünün bir iskeletin kafatası gibi görünmesi için burnunun ve kulaklarının yarısını kesti!

Çocukluğundan beri iskeletlere ve bu tip farklı şeylere takıntılı olduğunu söyleyen adam, bunu ölen annesinin iskeletine benzemek için yaptığını söylüyor.

Yaptığı bu korkutucu ameliyatlar vasıtasıyla burnunun alt kısmını ve kulaklarını kestiren Eric, ayrıca dilini ikiye böldürdü ve gri renge boyattı.

Vücudunun neredeyse tümü dövmeyle kaplı olan adam, sonraysa bütün yüzünü kaplayan ve kafatası gibi görünmesini sağlayan kalıcı bir dövme yaptırdı.

Göz altlarını koyulaştıran ve ağzının etrafına iskelet dişleri de ekleten Eric, bu ürkütücü ve ölümü hatırlatan görünümü nedeniyle medya ve Kolombiya halkı tarafından eleştirildi.

Fakat sosyal medya hesapları onu tebrik edip kendisiyle selfie (özçekim) çeken hayranlarıyla dolu.

Kolombiya'daki bir internet sitesine konuşan Eric “Vücut değişiklikleri kişisel bir karardır ve yargılanmamalıdır. Bu estetik ameliyat yaptıran kadınları yargılamak gibi bir şey." diye konuştu.

Genç adam "Kafatasları benim için kardeşim gibi, gerçekten ailemin bir parçası gibiler, onlara çok bağlı hissediyorum." diye devam etti.

Yürüyen bir kafatasına dönüştürülmeyi “hayallerin gerçekleşmesi” olarak tanımlayan adam, "Ben sadece diğer insanlardan farklı görünmek isteyen normal bir insanım. Bu farklı bir düşünme tarzı, giyinme tarzı ya da farklı bir müzik tarzı gibi. Sadece kendimi iyi hissediyorum." diye ekledi.

Caddede yürürken insanların yanından geçmekten kaçındığını da söyleyen adam, geçen ay Lady Gaga'nın müzik videosunda yer alan "Zombi Adam" lakaplı Rick Genest'in Cadılar Bayramı estetiği etkinliğine de katılmıştı.

"Zombi Adam" ise geçen ay 32 yaşında hayatını kaybetmişti.

İşte Zombi Adam'ı örnek alan Eric'in fotoğrafları...

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.