Zalim İstanbul’un son bölümünde neler oldu? İşte yürekleri burkan o sahne! Damatlığını ben giydirecektim!

Zalim İstanbul’un dün akşam yayınlanan bölümünde duygu dolu anlar yaşandı. Şeniz’in kurduğu planla Ceren ve Nedim evlenir. Agah Ceren ile Nedim’in evlendiğini duyunca büyük şok geçirir. Agah, Nedim'in karşısında duygusal bir konuşma yapıyor! İşte 8. bölümde Agah’ın gözyaşı döktüğü o sahne!

21 Mayıs 2019, Salı 15:07
A A
Zalim İstanbul’un son bölümünde neler oldu? İşte yürekleri burkan o sahne! Damatlığını ben giydirecektim!

Kanal D’nin sevilen dizisi Zalim İstanbul’un 8. Bölümü dün akşam izleyici ile buluştu. Gerilim ve dram yüklü Zalim İstanbul’un yeni bölümünde Nedim’in evlendiğini duyan Agah’ın gözyaşı döktüğü o sahne yürekleri dağladı. İşte Agah’ın Nedim’e yaptığı o duygusal konuşma!

20 Mayıs 2019 Pazartesi günü yayınlanan Zalim İstanbul'un 8. yeni bölümünde Ceren ve Nedim evleniyor!

Agah köşke gelip Ceren ve Cenk'i görünce çok şaşırır. Duruma anlam veremez. Şeniz'in DNA raporuyla olan açıklamaları sonrası evliliği kabullenmek zorunda kalır.

Agah, Nedim'in odasına girer. Nedim hala damatlıkladır. Karşısında çöken Agah ağlamaya başlar. Nedim de ağlar. Bu sırada Agah, Nedim'in çocukluğunu görmeye başlar. Çocuk, Agah'ın gözlerindeki yaşları siler. Sonra Agah, Nedim'in damatlığını çıkarmaya başlar ve ona hissettiklerini duygu dolu sözcüklerle anlatır.

İŞTE AGAH’IN AĞLADIĞI O SAHNE!

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Burçin Orhon sevenlerini korkuttu