Zamalek'ten Galatasaray'a Mostafa Mohamed için komik teklif

Galatasaray'ın Mostafa Mohamed için 31 Aralık'a kadar 4 milyon dolarlık satın alma opsiyonu bulunuyor. Bu opsiyonu henüz kullanmayan ve kullanma konusunda da tereddüt yaşayan Galatasaray'a, Mostafa'nın kulübü Zamalek'ten komik bir teklif geldi.

09 Aralık 2021, Perşembe 09:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Baskı yapıyorlar

Baskı yapıyorlar

Takvim'in haberine göre, Zamalek, Mostafa Mohamed'i geri getirebilmek için yoğun çaba harcıyor. Mısırlı oyuncuya "Galatasaray'a sakın imza atma, dönersen seni daha iyi yerlere satabiliriz" baskısı yapan Zamalek, bir yandan da Galatasaray'ın aklını çelmeye çalışıyor.

Bi' dakka Zamalek, senin daha çok kazanman lazım!

Bi' dakka Zamalek, senin daha çok kazanman lazım!

Galatasaray'ın opsiyonu kullanmaması için 500 bin dolar teklif eden Zamalek, Mostafa'yı Fransa'ya ya da Portekiz'e satmak için anlaşmak üzere. Anlaşmaya göre Galatasaray'ın vereceği 4 milyon dolardan daha fazla para kazanacak olan Zamalek, bu fırsatı kaçırmamak için Galatasaray'ı ikna etmek istiyor.

Galatasaray yanaşmıyor

Galatasaray yanaşmıyor

Ancak Galatasaray'ın 500 bin dolarlık teklifi kabul etmeye niyeti yok. Mostafa için 4 milyon dolar verildiği takdirde en kötü ihtimalle 5-6 milyon euro'ya satılması bekleniyor. (1 euro=1.13 ABD doları). Yani Galatasaray her şartta daha kârlı çıkacak.

Anlaşma şartı nasıl?

Anlaşma şartı nasıl?

Galatasaray yönetimi Mostafa'yı takımda tutmak isterse 31 Aralık'a kadar bunu Zamalek'e bildirip 1 Haziran 2022 tarihine kadar da 4 milyon dolar ödeme yapmak zorunda.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ali Koç'tan Burak Elmas'a 'cincon' özrü