Zamlar kitabı erteletti

Eylem İpek Şafak ile Benden Duymuş Olmayın köşesinde bu hafta...

13 Ocak 2019, Pazar 08:30
A A

Hande Ataizi uzun zamandır kendi hayatını yazdığı kitabıyla uğraşıyordu. Üvey babasının intiharı ile başlayan kitabı çoktan bitirdi, bir yayınevi ile de anlaştı ama kitap bir türlü piyasaya çıkmıyor. Nedeni ise son dönemde kağıda gelen zamlar. Bundan dolayı kitabın basımı ertelendi. Hande Ataizi çok güvendiği kitabını filme de uyarlamak istiyor.

SPONSOR TEKLİFLERİNİ GERİ ÇEVİRDİ

SPONSOR TEKLİFLERİNİ GERİ ÇEVİRDİ

Geçtiğimiz günlerde oğulları Azur Benan’ın yeni yaşını kutlayan popçu Gülşen ve aranjör eşi Ozan Çolakoğlu, organizasyon için kesenin ağzını açmış. Arnavutköy Le Petit adlı mekanda gerçekleşen kutlama için mekana 7 bin lira, organizasyona 6 bin lira, pastaya da 2 bin lira ödeyen Gülşen, “Doğum gününe sponsor olalım” diyen birçok markayı da geri çevirmiş.

LİYA'NIN HEDİYELERİ KÖY OKULLARINA GİTTİ

LİYA'NIN HEDİYELERİ KÖY OKULLARINA GİTTİ

2016 yılında evlenen Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu, kızları Liya’ya gönderilen bebek kıyafetleri ile oyuncakları köy okullarına gönderdi. Çift geçtiğimiz yaz da dünyanın her yerinden gelen hediyeleri çeşitli yerlerdeki Çocuk Esirgeme Kurumları’na göndermişti.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.