Zayn Malik Gigi Hadid'e yalvarıyor!

Zayn Malik ve Gigi Hadid çifti geçtiğimiz günlerde ayrılmış ve ayrılıkları büyük bir yankı uyandırmıştı. Ayrılığın ardından Zayn Malik'in çalıştığı plak şirketi de şarkıcının işine son vermişti. Malik'in şimdilerde ünlü modele kendisini affetmesi ve ilişkilerine son bir şans vermesi için yalvardığı öne sürüldü.

16 Kasım 2021, Salı 10:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz yıl kızları Khai'yi kucaklarına alan Gigi Hadid ile Zayn Malik, altı yıllık ilişkilerini noktaladı. Sevgilisinin annesi Yolanda Hadid'e hem sözlü hem de fiziksel şiddet uygulaması nedeniyle; uzaklaştırma ve öfke kursuna gitme cezası verilen Malik hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

OK! Dergisi'nin, Hadid'e yakın kaynaklara dayandırarak ileri sürdüğüne göre; Malik, ünlü modele kendisini bağışlaması ve ilişkilerine son bir şans vermesi için yalvarıyor.


Gigi Hadid, Zayn Malik'in gerçekten üzgün olduğuna inansa da annesi Yolanda Hadid'in en büyük korkusunun kızının Malik'e geri dönmesi olduğu konuşuluyor.

'KARANLIK VE RAHATSIZ BİR ADAM'

'KARANLIK VE RAHATSIZ BİR ADAM'

Dergiye konuşan modele yakın kaynaklar, "Gigi, olup bitenler yüzünden şok geçirdi ve çok üzgün ama Zayn'ın pişman olduğuna inanıyor" dedi. Ancak Yolanda Hadid ise, Zayn Malik'in kızından uzak durması için yasal yollar arayışında.


Ünlü modelin annesi, Zayn Malik'in hem kızı hem de torunu Khai'den kesin olarak, koşulsuz bir şekilde uzak durmasını istiyor. Aynı kaynak, "Yolanda, Malik'in, kızının uzak durması gereken karanlık ve rahatsız bir adam olduğunu düşünüyor" diyerek sözlerini sürdürdü.

Ayrıca Zayn Malik'in İngiltere'deki ailesinin de şarkıcının artık ABD'den ayrılıp, ülkesine dönmesi gerektiğini düşündüğü ileri sürüldü.


İddialara göre; Malik'in zor bir dönemden geçtiğini düşünen ailesi, onun artık yanlarına gitmesini istiyor. Ünlü şarkıcıya yakın kaynaklar, "Trisha'nın tek istediği oğlu Zayn'ı korumak. Bütün istediği bu" diyerek, durumu özetledi.


Kızının annesi ünlü top model ile ayrılığıyla gündemden düşmeyen şarkıcı Zayn Malik'in, anlaşmalı olduğu ABD'li plak şirketinden kovulduğu da ortaya çıktı.


ZAYN VE YOLANDA ARASINDA NE OLMUŞTU?

ZAYN VE YOLANDA ARASINDA NE OLMUŞTU?

Öte yandan ABD basınına yansıyan haberlere göre; Zayn Malik ile Yolanda Hadid arasındaki kavga geçtiğimiz ay Gigi Hadid'in iş için başka şehirde olduğu bir sırada gerçekleşmişti.

Ünlü şarkıcı, bebeğiyle ilgilenirken; Hadid'in annesi Yolanda da kızı ve Malik'in birlikte yaşadığı eve gitmişti. Fakat Malik, onun eve davetsiz gelmesini kabul etmemiş ve ikili arasında bir tartışma başlamıştı.


Mahkeme belgelerinde yer alan iddialara göre; Malik, Yolanda Hadid'i iterek, küfretmişti ve sert bir şekilde bağırarak, kızından uzak durmasını ve evinden çıkıp, gitmesini istemişti. Bütün bu olaylar sırasında evde bir de güvenlik görevlisi bulunuyordu.


Bu suçlamalara yanıt veren 28 yaşındaki Malik, aralarında yalnızca sözlü tartışma olduğunu savunarak, “Yolanda Hadid’e vurduğum yönündeki iddiaları reddediyorum. Kızımın iyiliği için daha fazla detay vermeyi reddediyorum. Umarım Yolanda aile sorunlarının mahremiyet içinde çözülebilmesi için yanıltıcı suçlamalarını yeniden değerlendirir” demişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bülent Ersoy'dan Onur Özelçağlayan'a sert yanıt: İşin cılkı çıktı