Zekiye nine polise zor anlar yaşattı

Adana’da psikolojik sorunları bulunan yaşlı kadın, evinin damına çıkıp çevredeki vatandaşlara taş atınca olay yerine gelen polis ekiplerine de zor anlar yaşattı

24 Haziran 2017, Cumartesi 21:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
VATANDAŞLARA TAŞ ATMAYA BAŞLADI

VATANDAŞLARA TAŞ ATMAYA BAŞLADI

Yaşanan olay, Seyhan ilçesine bağlı Fatih Mahallesinde meydana geldi.İddiaya göre, 80 yaşındaki psikolojik sorunları olan Zekiye Gezgiç, evinin damına çıkarak çevrede vatandaşlara taş atmaya başladı.

İKNA ETMEYE ÇALIŞTILAR

İKNA ETMEYE ÇALIŞTILAR

Mahalle sakinleri, bunun üzerine yaşlı kadını polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler, damda bulunan yaşlı kadını ikna etmeye çalıştı.

POLİSLERE TOKAT ATMAYA BAŞLADI

POLİSLERE TOKAT ATMAYA BAŞLADI

Zekiye nine polislerin, “Zekiye nine, yarın bayram elini öpmeye geleceğiz. Ne olur bize taş atma. Hadi hastaneye gidelim” demesine rağmen bir türlü ikna olmadı. Yaşlı kadın kendisine yaklaşan polis memurlarına tokat ve tekme atmaya başladı.

GÜÇLÜKLE İNDİRİLDİ

GÜÇLÜKLE İNDİRİLDİ

Ekipler tarafından sakinleşmesi için kelepçelenen yaşla kadın çağrılan CANKUR ekipleriyle birlikte damdan güçlükle indirildi.

ÖNCE HASTANEYE,SONRA KARAKOLA

ÖNCE HASTANEYE,SONRA KARAKOLA

Hastaneye götürülerek tedavi altına alınmayı reddeden Zekiye nine, polislere direnmeye devam etti. Zorlukla araca bindirilen yaşlı kadın, önce hastaneye sonra karakola götürüldü.

TEK BAŞINA YAŞIYOR

TEK BAŞINA YAŞIYOR

Kamyon şoförlüğü yapan ve Ramazan Bayram’ı tatili için ailesinin yanına geldiğini söyleyen Mehmet Er, “Yıllardır komşumuz. Aslında çok iyi bir kadın, uzaktan bir akrabası var. Adam, emekli maaşını çekiyor yılda bir kere uğruyor daha da uğramıyor. Kadın tek başına yaşayınca böyle ruh hali bozuldu. Sabahtan beri bize, çocuğumuza taş atıyor” dedi. İHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER TOGG'a büyük ödül! Türkiye'de bir ilk oldu