Zendaya'nın kırmızı halıların kraliçesi olduğunun 10 kanıtı

Zendaya, son yılların en çok konuşulan isimlerinden biri. Gerek müziği, gerek oyunculuğu zirvede desek yanlış olmaz. Ancak son filmi Malcolm & Marie iile anladık ki daha çok uzun yıllar onu konuşacağız. Çok önemli rollerde göreceğiz. Kendini bu filmle kanıtladı, artık bir Disney çocuk oyuncusunu olmadığını gösterdi. Bu da demek oluyor ki, onu daha çok kırmızı halılarda göreceğiz. Biz de onun gerçek bir kırmızı halı kraliçesi olduğunu göstermek istedik.

12 Şubat 2021, Cuma 15:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1. Fütüristik

1. Fütüristik

Daha önce böyle bir elbiseyi kırmızı halıda gördüğümüzü hiç hatırlamıyoruz. Bunu ilk yapandı. Bu fütüristik dokunuş, onun günlerce konuşulmasını sağladı. Ten rengine pembe öyle yakıştı ki, göz makyajında da aynı tonu kullanmıştı. Sizce de başka bir dünyadan gelmiş gibi görünmüyor mu?

2. Monokrom şıklık

2. Monokrom şıklık

İnanın bize, bu kıyafetin asıl olayı Zendaya'nın doğal bıraktığı saçları. Eğer saçlarını sıradan bir topuz yapsaydı bu görünüm de sıradandan öteye gidemeyecekti. Ama onu Zendaya yapan, kıvırcık saçları.

3. Kesinlikle yaşına göre

3. Kesinlikle yaşına göre

İlerleyen kırmızı halı görünümlerinde de fark edeceksiniz ki henüz 24 yaşındaki Zendaya hiçbir zaman yaşının dışına çıkmıyor. Diz altı mini elbiseleri onu her zaman kendi yaş grubunda tutuyor.

4. Cesur desenler

4. Cesur desenler

Her yiğidin harcı değildir ayakkabıda ve elbise iki farklı desen kullanmak. Yetmemiş, Zendaya bir de üstüne saçlarını küt ve kızıl kullanmış bu görünümde. Yani her zamankinden farklı bir Zendaya. Cesaret ister.

5. Bir yaz akşamı şıklığı

5. Bir yaz akşamı şıklığı

Bu elbiseyle bir yaz akşamında yemeğe de çıkabilirsiniz ancak Zendaya bunu kırmızı halı görünümüne uyarlamayı başarmış. Elbette burada aslan payı dev topuzunda.

6. Volanlı yakalar

6. Volanlı yakalar

Volanlı yakanın kattığı romantizmi seviyoruz. Hem V yaka, hem fırfırlar Zendaya'ya anında neşe katmış. Yüzünden anlaşıldığı gibi 😍

7. Bir tuvalette papağan deseni

7. Bir tuvalette papağan deseni

MET Gala'da tuvalet görmeye alışığız. Peki papağan desenli bir tuvalet? Vahşi saçlarıyla vahşi desenlere ayak uydurmuş Zendaya. Kırmızı rujuyla 'Ben buradayım' diyor.

8. Payet şov

8. Payet şov

Payetler daha çok kırmızı halı değil, parti kumaşları olarak bilinir. Kıpır kıpır ruhunu yansıtırken de kırmızı halının ağır ruhuna ayak uydurmayı başarmış Zendaya.

9. Dozunda tüyler

9. Dozunda tüyler

Tüyler her kıyafeti anında frapanlaştırabiliyor. Banu Alkan'ı ya da Bülent Ersoy'u düşünün... Zendaya dozunda tüy kullanımıyla fresh kalmayı başarmış.

10. Biraz ciddiyet

10. Biraz ciddiyet

Tamamen gri bir görünüm, pantolonun üstüne etek, gömleğin üstüne ceket, onun üzerine kemer. Ama taşıyan Zendaya olunca, kırmızı halıya da yakışıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (12 Şubat 2021)