Zengin kız 5 yıldır kendi saçını yıkamıyor

İngiltere'de yayınlanan 'Rich Kids Go Skint' isimli programda zengin insanlar daha düşük gelirli ailelerle bir araya getiriliyor. Programın konuğu milyoner Sacha ise, alışkanlıklarıyla herkesi şoke etti

Son Güncelleme:
A A

İngiltere 5 yıldır kendi saçını yıkamadığını söyleyen milyoner genç kızın hayatını konuşuyor.


Sacha isimli milyoner kız, 'Rich Kids Go Skint' isimli reality programına katıldı ve ülkenin gündemine oturdu.


Sacha'nın çanta koleksiyonunun tamamı 260 bin lira değerinde.


Pahalı kıyafetler almayı, partilere katılmayı ve 400 bin lira değerindeki aracı ile tur atmayı seven Sacha, lüks ve ihtişam dolu hayatına bir süre ara verdi.

Özel aşçısı, kuaförü ve temizlikçisi olan Sacha, yoksul ailelerin nasıl yaşadığını deneyimlemek için katıldığı programda 3 çocuk annesi Juanita ile oldukça zor şartlarda ve az bütçe ile bir süre yaşamaya çalıştı.

5 YILDIR SAÇINI KENDİ YIKAMIYOR

5 YILDIR SAÇINI KENDİ YIKAMIYOR

Sacha, üç çocuk annesi Juanita'nın evine son derece pahalı bir valizle gitti.

Sacha ile tanışan Juanita, genç kızın beş yıldır kendi saçını yıkamadığını ve özel kuaförüne yıkattırdığını öğrenince büyük şok yaşadı.


Aylık makyaj harcamaları yaklaşık 7 bin 200 lira olan Sacha ayda yaklaşık 6 bin 400 lira geçinen Juanita'nın durumunu öğrenince şaşkınlığını gizleyemedi.

YEMEK İÇİN 1800 LİRA HARCIYORDU

YEMEK İÇİN 1800 LİRA HARCIYORDU

Tek bir gecede yemek için bin 800 lira harcayan Sacha için kendisi dahil tüm ailenin 14 liralık makarna ile bir öğün geçirdiğini duyunca inanamadı.

KENDİ İŞİNİ KENDİ YAPTI

KENDİ İŞİNİ KENDİ YAPTI

Yoksulların nasıl yaşadığını tecrübe eden Sacha bu süreçte kendi yemeklerini hazırladı, kıyafetlerini ütüledi ve her türlü işini kendi yaptı.

Sacha programın sonunda deneyimlerini paylaştı.

Lüks ve ihtişam içinde yaşayan Sacha, yoksulluk deneyiminin kendisine çok şey kattığını, insanları artık ait olduğu sınıfa göre yadırgamadığını ve idareli harcama yapmayı öğrendiğini söylüyor.

İngiltere'de reyting rekoru kıran program yoksullar ve zenginleri bir araya getirip kısa bir süre birlikte kalmalarını sağlıyor ve iki tarafın da deneyimlerini ekrana getiriyor.

(Kaynak: Hürriyet)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Doğa Rutkay ilk kez ikizlerinin yüzünü gösterdi