Önceki Fotolar

Zerrin Özer'in eşi Murat Akınca'ya ağır suçlamalar! (Dolandırıcı mı?)

Şarkıcı Zerrin Özer'in dün akşam nikâh masasına oturduğu eşi Murat Akınca hakkında bomba iddialar ortaya atıldı

17 Haziran 2019, Pazartesi 10:55 Son Güncelleme:
A A

Bu arada annesi de her fırsatta 'Çok yardımcı oldun, Allah razı olsun' diyordu. Kendilerini çok zengin gösteriyorlardı...

Murat ile evlilik gibi bir düşüncemiz yoktu. Kendisinin anlatamayacağım derecede büyük şeyleri var. Ben tehditleri başlayınca onu tanıdım.

Türkiye'nin tanınmış mafya adamlarının yanında çalıştığı için tehditlerle bezdirmeye çalıştı.  1,5 yıl içinde benden aldığı para 400 bin TL civarında oldu.

'ÇOCUĞUMU ÖLDÜRMEKLE TEHDİT ETTİ'

'ÇOCUĞUMU ÖLDÜRMEKLE TEHDİT ETTİ'

Benim bir çocuğum var, benim çocuğumu ölümle tehdit etti. Okuluna kadar her şeyi araştırmış. Tüm mesaj kayıtları mahkemede var.

Nüfus kayıtlarına baktığınızda adı Murat Akınca olarak çıkıyor. İnanamayacağınız kadar korkunç tehdit ve davranışları var. Annesi hakkında da suç duyurum var. Çünkü hesaplar onun adına.

'ZERRİN ÖZER MALINI KAPTIRMASIN'

'ZERRİN ÖZER MALINI KAPTIRMASIN'

Zerrin Özer ile fotoğrafını görünce çok sevindim. Gökte ararken, yerde buldum kendisini. 2016 yılından beri peşindeydim. Bu anlatabildiklerin Zerrin Hanım'ın duyduklarının 10'da 1'i. Malını kaptırmasın. 

Murat Akınca, çocuklarının nafakalarına kadar alan bir adam. Benim adımı duyduğu zaman çok çekineceğini biliyorum. Benim elimde o kadar çok belge var ki...

'GEREKENİ YAPACAĞIM'

'GEREKENİ YAPACAĞIM'

Zerrin Özer'in yakın arkadaşı ise sunuculara mesaj atarak "Bu adam hakkında bende çok şey duydum. İş yoğunluğumdan dolayı Zerrin'i uyaramadım. Ama şimdi gerekeni yapacağım" dedi.

ŞİKAYETLER PEŞ PEŞE GELDİ

ŞİKAYETLER PEŞ PEŞE GELDİ

Seda Hanım'ın yanı sıra Nalan ve Esra Hanım'ın da aynı kişi tarafından dolandırıldığı hatta karakolda bununla alakalı şikayet dilekçelerinin olduğunu iddia etti. 

Canlı yayına bağlanan Esra Hanım, Murat Akınca'nın 40 bin TL'lik cihazı alarak kendisini dolandırmaya çalıştığını, hatta kendisinden para istediğini ancak kendisinin vermediğini söyledi.
Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Yakınları Kate Holmes'un sağlığından endişe ediyor