Zerrin Tekindor'u hiç böyle görmediniz

Show TV’de 15 Ocak Çarşamba akşamı ekrana gelecek, Ay Yapım’ın merakla beklenen dizisi ‘Zemheri’nin kadrosunda yer alan usta oyuncu Zerrin Tekindor, bu kez seyirciyi şaşırtacak.

08 Ocak 2020, Çarşamba 21:28 Son Güncelleme:
A A
Zerrin Tekindor'u hiç böyle görmediniz

Yönetmen koltuğunda ‘Aşk-ı Memnu’ ve ‘Kara Sevda’ gibi Türk dizi tarihinin unutulmaz yapımlarına imza atan yönetmen Hilal Saral’ın oturduğu, senaryosunu ise başarılı senarist Sema Ergenekon’un kaleme aldığı Zemheri’de yer alan başarılı, usta oyuncu Zerrin Tekindor, canlandıracağı ‘Aliye’ karakteriyle seyirciyi etkileyecek.


https://www.instagram.com/p/B66PZZIF3_r/?utm_source=ig_web_copy_link

Zerrin Tekindor’un rolü ne olacak?

Son yıllarda canlandırdığı zengin kadın rollerinin aksine Tekindor, bu kez evlere temizliğe giderek parasını kazanan, gecekonduda yaşayan birini canlandıracak. Televizyonda canlandırdığı karakterlerden farklı bir rolle izleyici karşısına geçecek olan Tekindor’un rolü büyük merak uyandırıyordu.

Gecekonduda yaşayan "Aliye" karakterine hayat veren oyuncu, temizliğe giderek hayatını kazanmaya çalışacak. Farklı bir rolle usta oyuncuyu ekranda görecek olan izleyiciler de “Zenginlik gitti, biraz da fakirlik yaşasın” diye espriler yaptı.

Ayça Ayşin Turan, Alperen Duymaz, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi genç ve usta isimleri buluşturan Zemheri, izleyiciye adalet ve aşkın büyüklüğünü sorgulatacak.

Zemheri 1. bölüm 1. fragmanı


Zemheri 1. bölüm 2. fragmanı


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Arzu Yanardağ: Bu devirde playboy mu kalmış? Kaldıysa bile..