Zeynep Bastık Sezen Aksu ile tanışma hikayesini anlattı

Ezgi Mola, “Tanınmış Kişileri Seviyorum” serisinin ikinci bölümünü çekti. Mola’nın konuğu Zeynep Bastık oldu. Sezen Aksu ve Murat Dalkılıç'la tanışma hikayesi, İstanbul yolculuğu ve özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.

15 Ağustos 2020, Cumartesi 12:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ezgi Mola: Son bir yılın nasıl geçti?

Ne kadar anlatabilirim bilmiyorum. Benim için çok hareketli ve verimli bir sene oldu. Karantinaya girince dedim ki "Al sana Zeynep, istediğin kadar dur."

Bir gün ağlamaya başladım. "Durmak istiyorum" diye. Öyle trajik bir an yaşadım. Çok çalıştım ama çok şey öğrendim, çok tecrübe edindim. 17 yaşından beri sahnedeyim zaten. 18 yaşıma girerken yani reşit olduğum yaşıma bar sahnesinde girdim.

Zeynep Bastık'ın İstanbul macerası

Zeynep Bastık'ın İstanbul macerası

Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini yaptım 3 yıl. Sonra “Lüzumsuz Savaş” şarkısına düet yaptık. Murat Dalkılıç dedi ki, “Sizi artık İstanbul’da istiyorum” aldım bavulumu geldim. İstanbul’a geldiğimde 19 yaşındaydım. Zor bir yolculuktu.

Sezen Aksu ile nasıl denk geldi?

Sezen Aksu ile nasıl denk geldi?

Murat’la birlikteyken Emrah Karaduman’ın albümünde bir şarkı söylemiştim. Onun kaydını biz stüdyoda yaptık. Sonra içeriden şöyle sesler geldi, “Sezen Hanım burada, Sezen hanım burada!” diye. Ben asla inanmadım. "Valla içeride ya" falan dediler. Bir yandan, "Allah’ım umarım gelir" bir yandan da "Umarım gelmez" diyorum. Çünkü kayıt falan alamam yani.

Bana bir tireme geldi. Sonra tabii acayip şeyler söyledi. "Ben normalde kayıt işlerine falan karışmam ama seni duydum geldim” dedi. Acayipti.

Yıllar sonra tabii hiç denk gelmedik. Sonra popüler olmaya başlayınca o da kanalı görmüş tabii. Bana bir şarkı hediye etmek istemiş. İnanmadım önce sonra gittik tabii.

Sevgilisi Tolga Akış ile çalışmak zor oluyor mu?

Sevgilisi Tolga Akış ile çalışmak zor oluyor mu?

Kolay değil tabii. Biz birbirimizi çok sevmek ve aşık olmanın haricinde düşkünüz de! Hani ilişki sevgi seviyesinden bahsetmiyorum. Her şeyimizde birbirimizin çok çok çok fazla yanındaydık. O da bana danışır. Birbirimizi çok ciddiye aldığımız bir ilişki yaşıyoruz.

Zeynep Bastık bu yıl konser verecek mi?

Zeynep Bastık bu yıl konser verecek mi?

Kendi adıma konuşacak olursam 2021 Mayıs ayına kadar durma kararı aldık. Kişisel tercih olarak konser yapmayacağız. Benim için de yeni şarkılarım için kamp olacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Asena Atalay modacılığa geri döndü