Zeynep Bastık'ın havuz keyfi

Mayıs ayında üç yıldır birlikte olduğu nişanlısı Tolga Akış'tan yeniden evlenme teklifi alan şarkıcı Zeynep Bastık, evinin havuzunda keyif yaptığı anları sosyal medya hesabından yayınladı. Paylaşımına, "Geçen pazar gününden 'z' raporu" notunu düşen Bastık'ın gönderisi takipçilerinden yoğun ilgi gördü.

16 Haziran 2021, Çarşamba 15:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Instagram hesabını aktif kullanan ve günlük hayatından kesitler yayınlayan şarkıcı Zeynep Bastık, evinin bahçesinde arkadaşlarıyla birlikte keyifli bir gün geçirdi. Havuzun ve güneşin keyfini çıkaran Bastık, o anları takipçileriyle de paylaştı. 27 yaşındaki şarkıcı, gönderisine, "Geçen pazar gününden 'z' raporu" notunu düştü.

İKİNCİ KEZ "EVET" DEDİ

İKİNCİ KEZ "EVET" DEDİ

Öte yandan yaptığı coverlar ile popüler olan şarkıcı Zeynep Bastık, mayıs ayında uzun bir süredir birlikte olduğu reklamcı nişanlısı Tolga Akış'tan evlenme teklifi almıştı.

Sevgilisine ikinci kez 'Evet' yanıtını veren Bastık, gözyaşlarına hakim olamamıştı. Akış'ın sürprizi karşısında duygusal anlar yaşayan Zeynep Bastık, mutluluğunu takipçileriyle paylaşmıştı.


'İLİŞKİMİZİN BEŞİNCİ GÜNÜNDE EVLENME TEKLİFİ ETTİ'

'İLİŞKİMİZİN BEŞİNCİ GÜNÜNDE EVLENME TEKLİFİ ETTİ'

2018 yılında aşk yaşamaya başladığı Tolga Akış ile 2019'da nişanlanan ünlü şarkıcı, "Tolga mesleğinde öngörüsü çok yüksek biridir ama özel hayatında bu kadar öngörülü olacağını düşünmedim. Daha ilişkimizin beşinci gününde evlilik teklif etti. Ben nasıl 'Evet' dedim, bilmiyorum. Sadece kalp ve inanmışlık... Mantık, bilinç yok" ifadelerini kullanmıştı.

'BU FOTOĞRAFA İKİ KİŞİ DAHA EKLENSİN İSTİYORUM'

'BU FOTOĞRAFA İKİ KİŞİ DAHA EKLENSİN İSTİYORUM'

Takipçilerinin sorularını yanıtlayan Bastık, "En büyük hayaliniz ne?" sorusuna, "En başta sağlıklı ve huzurlu olmak istiyorum. Hayatlarınızın içinde uzun yıllar şarkı söyleyerek, varolmak istiyorum. Yaşamım boyunca gücümü iyiye ve iyiden yana kullanabilmek, bir gün ölüp gittiğimde arkamda kalıcı şeyler bırakabilmek ve sevgiyle hatırlanmak istiyorum. Ve bu fotoğrafa en az iki kişi daha eklensin istiyorum. Başka da bir hayalim yok" şeklinde cevap vermişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İşte Ebru Polat'ın bir günlük kazancı...