Zeynep Çamcı'dan Rihanna paylaşımı

Oyuncu Zeynep Çamcı'nın, Rihanna'lı Instagram paylaşımı çok konuşuldu. Önlüklü çocukluk fotoğrafını Rihanna'nın photoshoplu karesiyle paylaşan Çamcı, herkesi güldürdü.

14 Ekim 2020, Çarşamba 13:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Uzaktan eğitimle ilgili esprili paylaşımlarda kullanılan önlüklü Rihanna fotoğrafını alan Zeynep Çamcı, bir de güldüren bir mesaj yazarak sosyal medyada paylaştı.

Oyuncu, kendisinin ilkokul yıllarında çekilen bir pozunu da ekleyip "Örtmenim böğün canlı ders var mi?” diye paylaşılan Rihanna’lı fotoğrafın önlüğü benim önlük. Biri bi’ gece önceden ütülenmiş önlüğümü alıp Rihanna’ya giydirivermiş, kuzenim fark etmiş. Benim anam Rihanna giysin diye ütülemedi o önlüğü, canım anam. Çok güzel olmuş" mesajıyla birlikte paylaştı.


'Yalnız Rihanna'nın önlüğü daha ütülü gibi'

'Yalnız Rihanna'nın önlüğü daha ütülü gibi'

Zeynep Çamcı'nın bu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda beğeni ve 'Çok güldüm', 'Yalnız Rihanna'nın önlüğü daha ütülü gibi' çok sayıda yorum geldi.

Çamcı'yı bu esprili paylaşımı yapmaya yönelten ise Rihanna fotoğrafı ile yapılan ve internette kullanılan bu foto montaj oldu.

Rihanna'nın yüzünün eklendiği fotoğraftaki öğrenci Çamcı'nın ilkokul önlüğünü giyip aynı yakayı takıyor. Okulun arması da aynı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Colin Farrell rolü için bambaşka birine dönüştü