Zeynep Kankonde: Kusura bakma Neslihan Atagül

Ekranların sevilen isimlerinden Zeynep Kankonde, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla dikkat çekti. Neslihan Atagül'ün bir çekimde giydiği kıyafetle dalga geçen Kankonde "Kusura bakma Neslihan Atagül" dedi

02 Nisan 2019, Salı 09:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

'Olmayınca olmuyor' hasthtag'i ile ünlü isimlerin pozlarını taklit eden, stilleriyle dalga geçerek eğlenceli paylaşımlar yapan oyuncu Zeynep Kankonde'nin hedefinde, bu kez Neslihan Atagül vardı. Atagül'ün bir dergi için verdiği pozla dalga geçen Kankonde ''Kusura bakma Neslihan Atagül'' derken, Atagül'den de cevap gecikmedi: ''Daha iyisi olmuş.''

Zeynep Kankonde, 'Olmayınca Olmuyor' serisinde daha önce Özcan Deniz ile Nurgül Yeşilçay'ın bu ünlü pozunu tekrarlamıştı.

Zeynep Kankonde bundan önce de Banu Alkan'ın bu pozunu tekrarlamıştı.

Oyuncu, Hülya Avşar'ın bu gençlik pozunu "Yılmayacağım" notuyla paylaşmıştı.

Kankonde'nin Deniz Çakır gibi poz verdiği bu paylaşımı da çok konuşulmuştu.

ZEYNEP KANKONDE KİMDİR?

ZEYNEP KANKONDE KİMDİR?

Zeynep Kankonde 1980 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. 21 yaşında Eskişehir Anadolu Üniversitesi'nde tiyatro bölümünden mezun oldu.

İlk olarak Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde çalışmaya başladı. 2005 yılında Kongo vatandaşı Christian Kankonde ile dünya evine girdi ancak 2015 yılında eşinden boşanan Zeynep Kankonde soyadını değiştirmeyerek eşinin soyadını kullanmaya devam etti.Zeynep Kankonde çeşitli dizi ve reklam filmlerde yer aldı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (23 Şubat 2020)